• Главная
  • «Батьківщина»: Команди Зеленського і Вакарчука сказали, що тарифи знижувати не потрібно
12:14, 5 июля 2019 г.
Надежный источник

«Батьківщина»: Команди Зеленського і Вакарчука сказали, що тарифи знижувати не потрібно

«Батьківщина»: Команди Зеленського і Вакарчука сказали, що тарифи знижувати не потрібно

Серед нових облич та нових партій, яких налічується на дострокових парламентських виборах всього двадцять дві, політична партія Юлії Тимошенко залишається у списку з усім добре відомою назвою та незмінними кандидатами. Пані Тимошенко робить ставку на перевірених соратників. 

Виборча програма Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» має назву "Новий курс України" й складається з таких глобальних підрозділів як: «Нова стратегія миру», «Нова соціальна доктрина», «Нова молодіжна політика» та «Нова економічна стратегія».

«Ми ефективно втілюватимемо Угоду про асоціацію Україна – ЄС. Наше майбутнє – в ЄС» - переконана лідерка партії.

Стосовно вирішення питання війни на Донбасі «Батьківщина» вважає за необхідне залучити до обговорення та впливу на країну-агресора США та Великобританію, створивши новий формат міжнародних переговорів «Будапешт+».

Щодо пенсійного забезпечення, то у партії переконані мінімальна пенсія має становити не менше ніж 3094 грн, а пенсійна система – стати персоніфікованою. Тож на пенсійні збереження мають нараховуватися відсотки, а самі кошти на рахунках – індексуватися щорічно. Працюючим пенсіонерам – і пенсія, і зарплата, держава не може утискати людей, які отримують чесно зароблені гроші.

У селах зновупрацюватимуть фельдшери у фельдшерсько-акушерських пунктах, які кредитуватиме держава під 3% річних.

Вчителі мають отримувати не менше ніж три мінімальних зарплати, тому що вони позбавлені права займатися репетиторством за гроші з батьків, а їх робота – стресова й необхідна. Освіта повинна бути безоплатною, а кошти з бюджету – «йти за дитиною», оскільки усі діти мають рівні права в європейській державі, в тому числі й право на здобуття освіти за рахунок держбюджету.

Для митців знову повернеться меценатство, а заможні люди зможуть допомагати талановитим розвиватися та покращувати свої навички.

Для молоді – партія пропонує кредитування на розвиток власного бізнесу у розмірі щонайменше 100 тисяч доларів та іпотечні кредити на житло до 30 років під 3% річних. «Батьківщина» поверне виплати сім’ям з дітьми: на народження першої дитини – 50 тис. грн, 2-ї – 100 тис. грн, 3-ї – 150 тис. грн.

Розвиток вугільної промисловості та біржова торгівля енергоресурсами, розвиток відновлюваної енергетики – ось те, що дійсно дозволить знизити «драконівські» тарифи та дасть змогу людям опалювати свої будинки, не витрачаючи на тепло останню копійку.

Єдиний податок на гектар та мораторій на продаж сільськогосподарської землі, продаж паїв за ринковими цінами, підтримка малих фермерських господарств – наріжні камені у реформуванні аграрного сектору.

Замість обтяжливого податку на прибуток буде запроваджений податок на виведений капітал, а замість єдиного соціального внеску, який тримає в тіні 50% заробітної плати, буде введено персоніфіковану пенсійну систему.

Крім того, лідер партії  Юлія Тимошенко заявила, що її команда планує «не посади дерибанити, а увійти в історію України разом з іншими політичними силами як творці успішності, як творці нової держави, яка дає людям щастя».

Вона переконана, що вкрай необхідно вирішити низку нагальних питань. Зокрема, втілити нову стратегію розвитку економіки України, де зарплати та пенсії будуть збільшені, а тарифи для населення знижені.

Також, у партії «Батьківщина» впевнені, що люстрація за правління колишнього президента була зведена до піару влади, адже суспільству не потрібні гучні затримання хабарників, які не мають для них наслідків, а реальне очищення влади від корупціонерів та прибічників старого режиму. Тому потрібна реформа пер за все правоохоронних структур та судів, які наразі перебувають під контролем можновладців.

А от щодо співпраці з іншими партіями сили Зеленського і Вакарчука, тов «Батьківщині» заявили, що наріжним каменем стало питання зменшення тарифів для населення.

«Команди Зеленського і Вакарчука сказали, що тарифи знижувати не потрібно, а я говорю, що негайно потрібно. І я передала Адміністрації Президента проекти указів, які скасовують постанови Гройсмана про незаконне і необґрунтоване встановлення ціни на газ. Також Президент відповідно до закону має право призначити у НКРЕКП своїх людей, чого він, на жаль, не зробив», – обурилась лідер партії Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що після парламентських виборів країну повинні очолити професіонали, і «Батьківщина» має таких людей, які готові вивести країну із кризи.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Батьківщина #партія #вибори_2019
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...