• Главная
  • Веслувальники з Полтавщини стали кращими в Україні
15:13, 16 июля 2019 г.
Надежный источник

Веслувальники з Полтавщини стали кращими в Україні

Веслувальники з Полтавщини стали кращими в Україні

Полтавські веслувальники взяли участь у Зональних змаганнях командного Чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат, що мали назву «Стрімкі човни 2019».

Втім, наші спортсмени повернулися не з пустими руками, а з нагородами, виборовши аж 50 комплектів як "золота", "срібла", так і "бронзи".

1 місце посіли:

- Тарас Литвиненко / Даниіл Лужецький — каное-двійка 1000 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 4:25,11

- Вікторія Мунтян — байдарка-одиночка 1000 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 4:36,18

- Вікторія Мороз / Вікторія Мунтян — байдарка-двій ка 1000 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 4:25,92

- Валерій Гунько — байдарка-одиночка 1000 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 4:29,40

- Валерій Гунько / Микола Золотоверх — байдарка-двійка 1000 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 4:01,54

- Дмитро Собченко / Михайло Дмитренко — каное-двійка 1000 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 4:39,32

- Олена Гук / Едже Райда — байдарка-двійка 1000 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 4:33,03

- Денис Ужва / Данило Антромов — каное-двійка 500 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 1:56,20

- Вікторія Мунтян — байдарка-одиночка 500 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 2:04,14

- Микола Золотоверх — байдарка-одиночка 500 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 2:08,39

- Валерій Гунько / Микола Золотоверх — байдарка-двійка 500 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 1:50,80

- Олена Гук / Едже Райда — байдарка-двійка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 2:06,35

- Марія Яценко / Вікторія Єсенко — каное-двійка 500 м — час 2:46,64

- Вероніка Шевелєва — байдарка-одиночка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 2:22,12

- Діана Гладких — каное-одиночка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 3:05,45

- Павло Васильченко — байдарка-одиночка 200 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 0:52,98

- Данило Антропов — каное-одиночка 200 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 0:48,63

- Олена Гук / Едже Райда — байдарка-двійка 200 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 0:51,13

- Марія Яценко / Вікторія Єсенко — каное-двійка 200 м, дівчата 2—3-2004 р. н. — час 1:16,17

- Вікторія Єсенко — каное-одиночка 200 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 1:12,28

- Єлизавета Безсонова — байдарка-одиночка 1000 м, дівчата 2005-2006 — час 5:04,06

На другому 2 місці:

- Денис Ужва / Олег Варивода — каное-двійка 1000 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 4:29,67

- Денис Тацій — байдарка-одиночка 1000 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 4:32,76

- Тарас Литвиненко / Даниіл Лужецький — каное-двійка 500 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 1:56,27

- Вікторія Мороз — байдарка-одиночка 500 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 2:05,12

- Павло Васильченко / Єгор Тацій — байдарка-двійка 500 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 1:53,07

- Дмитро Собченко / Михайло Дмитренко — каное-двійка 500 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 2:07,37

- Вікторія Копилець / Єлизавета Безсонова — байдарка-двійка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 2:10,69

- Вероніка Прокопенко — каное-одиночка 500 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 2:53,17

- О. Корабельникова / О. Кабайлова — каное-двійка 500 м — час 4:15,12

- Денис Ужва / Олег Варивода — каное-двійка 200 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 0:47,21

- Вікторія Мороз — байдарка-одиночка 200 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 0:49,74

- Тарас Литвиненко — каное-одиночка 200 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 0:49,15

- Дмитро Собченко / Михайло Дмитренко — каное-двійка 200 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 0:50,66

- Вікторія Копилець / Єлизавета Безсонова — байдарка-двійка 200 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 0:53,14

- Вероніка Прокопенко — каное-одиночка 200 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 1:07,28

- Діана Гладких — каное-одиночка 200 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 1:25,53

- Соня Боць — байдарка-одиночка 1000 м, дівчата 2005-2006 — час 5:14,65

«Бронзу» отримали:

- Артем Костюченко — байдарка-одиночка 1000 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 4:03,86

- Артем Рахматіллаєв / Микита Марусенко — каное-двійка 1000 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 4:33,39.

- Іван Іваненко / Андрій Плетеньов — каное-двійка 1000 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 4:56,02

- Олександр Онищенко — байдарка-одиночка 500 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 1:51,83

- Михайло Тесля — каное-одиночка 500 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 2:09,59

- Іван Іваненко / Андрій Плетеньов — каное-двійка 500 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 2:17,27

- Вероніка Шевелєва / Карина Негря — байдарка-двійка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 2:11,62

- Марина Пеха — каное-одиночка 500 м, дівчата 2003-2004 р. н. — час 3:36,26

- Марія Яценко — каное-одиночка 500 м, дівчата 2005-2006 р. н. — час 3:35,87

- Артем Рахматіллаєв / Микита Марусенко — каное-двійка 200 м, юнаки 2003-2004 р. н. — час 0:49,67

- Павло Васильченко / Єгор Тацій — байдарка-двійка 200 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 0:51,61

- Ростислав Ромась / Євгеній Крамаренко — каное-двійка 200 м, юнаки 2005-2006 р. н. — час 0:54,35.

Вітаємо спортсменів з перемогами та бажаємо їм успіхів!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#змагання #веслувальники #нагороди
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...