• Главная
  • Відеофіксація учасників трансакцій та смс-паролі: Президент підписав указ про протидію рейдерству
10:30, 23 июля 2019 г.
Надежный источник

Відеофіксація учасників трансакцій та смс-паролі: Президент підписав указ про протидію рейдерству

Відеофіксація учасників трансакцій та смс-паролі: Президент підписав указ про протидію рейдерству

Учора, 22 липня, президент Володимир Зеленський підписав указ "Про заходи щодо протидії рейдерству". Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

Цей документ важливий насамперед для представників малого та середнього бізнесу, адже за останні 6 років зареєстровано понад 3 тисячі рейдерських захоплень. Вони відбувалися, в основному, шляхом підробки документів.

За словами заступника керівника Офісу Президента Олексія Гончарука, до цього часу відповідні структури позбавляли ліцензій недобросовісних державних реєстраторів, однак цим проблему вирішити не вдалося.

Тому найближчим часом буде прийнято ряд законопроектів, що мають на меті внести зміни до програм державних реєстраторів, що має значно знизити ймовірність нових порушень.

Отже, планується увести автоматичний моніторинг ризикових транзакцій із подальшим підтвердженням чи зупинкою реєстраційних дій. Також створять установу, де працівники переглядатимуть транзакції з підвищеним ризиком шляхом фото- та відеофіксації їх учасників.

Розробники кажуть, що як метод захисту запровадять додаткове підтвердження здійснення реєстраційних операцій (наприклад, SMS-пароль або MobileID) й електронну авторизацію учасників транзакції (наприклад, ЕЦП). 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#указ #президент #рейдерство
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...