Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО

Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО

Височезні стіни, зведені довколо Кременчуцької виховної колонії (вул. Богаєвського 10/30) можуть рухнути. Стіна ця слугує захисним парканом довкола закритої зони.

Кількаметрова заввишки стіна вже підперта сталевими опорами, але від них ніякого сенсу. Стіна тримається на чесному слові. І мешканці міста надіслали нам фото.

Проблема у тому, що зі сторони вулиці ніякої позначки "небезпечної зони". Як кажуть автори звернення, біля колонії дуже сонячно, тож перехожі намагаються йти під стіною. Але мало хто придивляється у яких тріщинах споруда.

Звісно, хто придивився, вже наступного разу оминає небезпеку подалі.

Тим не менше, вражає те, що адміністрація закладу як і самі представники місцевого відділу благоустрою, все що роблять - підпирають напівзруйнований паркан. При цьому заклад досі не відгороджений. Жодних написів про небезпеку.  

Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-1 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-2 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-3 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-4 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-5 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-6 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-7 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-8 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-9 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-10 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-11 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-12 Кременчуцька виховна колонія може впасти комусь на голову: стіна у тріщинах. ФОТО, фото-13
тюрма небезпека колонія стіна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
214 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии