Кременчужанам, які не покосять амброзію на своїх територіях загрожують штрафи

Кременчужанам, які не покосять амброзію на своїх територіях загрожують штрафи

 До біди ще одна... У Кременчуці не тільки викиди промислових підприємств, але й амброзія катує мешканців міста. На часі її цвітіння.

Друга половина літа і початок осені – пора цвітіння амброзії полинолистої, пилок якої – доволі сильний алерген, який є дуже небезпечним і шкідливим для людини. Існує навіть захворювання амброзійний поліноз.

Який проявляється у вигляді алергійного риніту, кон'юктивіту, бронхіальної астми, мігрені, кропивниці та супроводжується значним знесиленням організму.

Кременчуцькі комунальники заявляють, що ведуть боротьбу з бур’янами та карантинними рослинами на закріплених за підприємствами територіях. 

КП «Благоустрій Кременчука» вже 5-й покіс робить на своїх територіях.

Разом з тим, косять бур’яни та амброзію на прибудинкових територіях і управляючі компанії, на які покладено функції управління житловим фондом.

Але окремі суб’єкти господарювання та власники приватних домоволодінь безвідповідально ставляться до необхідності боротьби з карантинними бур’янами.

Департамент ЖКГ закликає власників приватних домоволодінь та суб’єктів господарювання прибрати амброзію зі своїх територій.

За порушення фітосанітарного законодавства - статтею 105 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладання штрафу на громадян від 3 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 8 до 15 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

амброзія трава алергія штраф
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
97 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии