• Паралімпієць з Полтавщини став чемпіоном світу з плавання
15:15, 11 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Паралімпієць з Полтавщини став чемпіоном світу з плавання

Наразі до 15 вересня в Лондоні проходить паралімпійський Чемпіонат Світу з плавання.

До складу збірної України увійшли й спортсмени з Полтавщини Ярослав Денисенко та Євген Богодайко.

Ярослав Денисенко у запливі на дистанції в 100 метрів пройшов на спині швидше за всіх та став чемпіоном світу в класі S12. Він фінішував з часом 59,40 та отримав "золоту медаль".

На дистанції 100 метрів батерфляєм Ярослав фінішував третім з часом 57,70 й здобув "брозову" медаль.

Євгеній Богодайко посів друге місце, фінішувавши другим з часом 29,95 на дистанції 50 м батерфляєм. Таким чином, двоє спортсменів уже вибороли три медалі.