
13:30, 17 вересня 2019 р.
Надійне джерело
У Кременчуці чоловікові стало зле за кермом: його не врятували

Як стало відомо, у Кременчуці, близько 12 години, у районі Макдональдзу, чоловікові стало зле за кермом автомобіля "Ауді".
Перехожі викликали швидку та патрульних на місце. Як нам повідомили у патрульній поліції, чоловіка не врятували.
Чоловік припарковувався й не зміг впоратися з керуванням та зажав педаль газу. У результаті його автівка зачепила ряд припаркованих автівок.
Чоловіку було 70 років. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Раніше ми писали, що водієві міжміської маршрутки, що їхала на Київ, стало зле за кермом, а автівку зупиняли пасажири.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:08
22 червня
09:00
20 червня
15:47
18 червня
Оголошення
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня
18:23, 20 червня