До картоплі по 47 знайшли м'ясо по 320 грн за кілограм: закупівлі у кременчуцькій школі шокують

До картоплі по 47 знайшли м'ясо по 320 грн за кілограм: закупівлі у кременчуцькій школі шокують

Увага, акція!

#мясопо320 - знайшла представник Європейського клубу під час вивчення декларацій кременчуцьких підприємств.

Раніше ми вже писали про виявлену у дитячому таборі картоплю по 47 грн за кілограм.

Цього разу не називають навчальний заклад, який робить такі собі дивні закупівлі.

"Сьогодні наша моніторингова група проводить благодійну акцію: ми розповідаємо про трешну і трушну історію закупівель, але не називаємо бюджетну установу. Навіщо? Щоб усі школи і дитсадки подивилися на закупівлі продуктів харчування нашими очима." - пише Лариса Гориславець на своїй сторінці.

Отже, школа X пише в Prozorro про закупівлю м’яса. Звіт про укладений договір оприлюднюють наприкінці січня, загальна сума 199 998 грн (всього трішки не вистачає до межі у 200 тисяч і проведення тендеру).

А обсяги закупівлі – 624 кг. Тобто по 320 грн/кг. І ось в червні цей навчальний заклад раптом укладає додаткову угоду та збільшує обсяг поставки майже в три рази! Хотіли закупити 640 кг, а тепер – 1740 кг! Загальна сума договору незмінна.

І виходить, що ціна м’яса різко падає до 114 грн/кг.

Зауважимо: обвал ціни співпав у часі із нашою публікацією про #картопляпо47.

Точніше, м’ясо здешевшало через тиждень після скандалу із картоплею.

Для нас досі залишається питанням: може, там і правда з року і в рік кількість дітей то вниз, то вгору, як цунамі? Бо в 2017 році був договір на 680 кг, у 2018 – на 1850 кг, а на початку 2019 року – знову на 624 кг, а влітку - додаткова угода знову збільшує кількість м’яса до 1740 кг.

Ну, і всім юристам на втіху – документи по додатковій угоді. Здається, рівень маніпуляції датами – за межею реальності, але, як вказано в документах, згідно з Цивільним кодексом.

До картоплі по 47 знайшли м'ясо по 320 грн за кілограм: закупівлі у кременчуцькій школі шокують, фото-1 До картоплі по 47 знайшли м'ясо по 320 грн за кілограм: закупівлі у кременчуцькій школі шокують, фото-2 До картоплі по 47 знайшли м'ясо по 320 грн за кілограм: закупівлі у кременчуцькій школі шокують, фото-3
#мясопо320 кременчук закупівлі школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1179 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии