Де можна здати аналізи, і де дізнатися відгуки про кваліфіковану клініку?

ÐоÑожее изобÑажение
ÐоÑожее изобÑажение

Кожен, кому доводилося серйозно піклуватися про своє здоров'я, неминуче стикався з питанням, де можна здати аналізи. При всій широті вибору цю проблему буває непросто вирішити. Ринок медичних послуг не завжди готовий грати за чесними правилами, і реклама медичної лабораторії може не відповідати якості проведених досліджень. Як же зробити правильний вибір?

Здати аналізи зазвичай хочеться швидко і без черг. Проте поспіх у цьому питанні може обернутися більшою втратою часу і здоров'я, тому перед відвідуванням дізнайтесь сінево відгуки. Розглядаючи здачу аналізів як прикру формальність, ви ризикуєте повернутися до неї неодноразово. Де проводити лабораторні дослідження? Аналізи можуть бути здані в державній поліклініці, медичному центрі, спеціалізованої лабораторії. Лікарі в державних поліклініках виписують направлення на безкоштовні аналізи, але в ряді випадків тих досліджень, які можуть бути зроблені в звичайній поліклініці, недостатньо. У цьому випадку вас можуть направити у великий державний медичний центр, де спектр проводяться безкоштовно досліджень значно ширше. Однак цей шлях довгий і стомлюючий, оскільки подібне офіційне направлення отримати досить складно. Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні велику кількість часу, а ваше захворювання розвивається стрімко, може виникнути необхідність у здачі аналізів в комерційному медичному закладі за рекомендацією лікаря або за вашим власним вибором.

Якщо ви спостерігаєтеся у комерційному медичному центрі, і вас все влаштовує, здати аналізи можна тут же. Якщо лікування затягнулося, це привід насторожитися. Оскільки чим довше ви лікуєтеся, тим більше сплачуєте, результати аналізів можуть бути навіть сфальсифіковані. На жаль, це поширена практика. В цьому випадку слід звернутися в незалежну комерційну лабораторію.

Якість дослідження або як правильно вибрати лабораторію

На якість дослідження будуть впливати:

·Дотримання рекомендацій лікаря по підготовці до аналізу. Результати аналізу залежать від прийому ліків, напередодні проведення гігієнічних процедур, режиму прийому їжі, супутніх захворювань. Все це необхідно уточнити заздалегідь. У будь-якому випадку перед здачею аналізів слід утриматися від кави і сигарет.

·Повнота замовленого пакету аналізів, який повинен забезпечити чітку клінічну картину.

·Наявність сучасного обладнання та якісних реагентів для дослідження.

Сумлінність персоналу.

Неякісне дослідження загрожує у кращому випадку втратою часу і грошей і призначенням повторних аналізів. В гіршому випадку вам поставлять невірний діагноз і призначать лікування, яке може завдати додаткової шкоди вашому здоров'ю. Щоб цього уникнути, уважно поставтеся до вибору медичної лабораторії для здачі аналізів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии