Кременчужани провели у Києві марш за клімат

Кременчужани провели у Києві марш за клімат

Кременчужани прийняли участь у Кліматичному марші, що відбувся 20 вересня у Києві.

Це марш за екологію в Україні, до якої долучилися кременчуцькі громадські організації та навчальні заклади.

Клімат змінюється і негативні наслідки від цього поглиблюються для Кременчука з кожним роком. Це – збільшення цвітіння води в Дніпрі, підвищення температури, підвищення викидів від промислових підприємств та автомобільного транспорту, які роблять проживання в ньому нестерпним.

"В цих умовах Кременчуцька Міська рада повинна приймати дієві заходи до адаптації міста та зменшенню викидів парникових газів. Місту Kremenchuk потрібен новий План дій сталого енергетичного розвитку та клімату, де передбачити амбітні цілі по переходу міста на 100% відновлювальної енергії, екологічний транспорт та інфраструктуру для нього, збільшення фінансування енергоефективних заходів як в комунальному так і в ОСББ Кременчук. Це потрібно робити вже зараз, не чекаючи постанов уряду чи указів президента" - підкреслюють у ГО охорона природи міста Кременчука.

Кременчужани провели у Києві марш за клімат, фото-1 Кременчужани провели у Києві марш за клімат, фото-2 Кременчужани провели у Києві марш за клімат, фото-3 Кременчужани провели у Києві марш за клімат, фото-4
екологія клімат ресурси забруднення
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
23 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии