24 вересня, у Кременчуці депутати розбиратимуться з питанням викидів підприємств у повітря

24 вересня, у Кременчуці депутати розбиратимуться з питанням викидів підприємств у повітря

У Кременчуці депутати розбиратимуться, що у місті зроблено з приводу недопущення перевищення норм викидів у атмосферне повітря підприємствами.

Нагадаємо, кременчужани на 17 місці у рейтингу найбрудніших міст України за офіційними даними. 

З цього приводу мешканці міста влаштовували чисельні мітинги та вимагали розслідування. Відтак були проведені екологічні дослідження. Наразі відкрите кримінальне провадження у поліції зависло протягом року. Інститут, який повинен провести судову експертизу, за словами представників поліції, не має часу на наше місто. Тож затримує процес.

Тим часом усе літо кременчужани скаржилися на викиди, які підприємства роблять вночі. Половина літа була доволі прохолодною, тому мешканці могли закривати вікна. Але у другій половині було спекотно і тому мешканці не могли спати з закритими вікнами. Тож серед населення були скарги, на напівнепритомний стан, були скарги на набряки дихальних органів, очей, носа, висипи... 

Кременчужани навіть написали петицію на сайті Президента!

У місті окрім іншого розроблена програма по недопущенню перевищення викидів. Суть її у тому, що головні забруднювачі міста повинні зробити певний перелік дій для того, щоб зменшити викиди.

Засідання робочої групи щодо ходу виконання Програми заходів (дій) з метою недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря в м. Кременчуці відбудеться 24 вересня 2019 року о 09.00 год. в малому залі № 2.

екологія викиди кременчук підприємства
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
64 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии