Петиція до Президента з Кременчука: просять за тих, хто не має реєстрації місця проживання

Петиція до Президента з Кременчука: просять за тих, хто не має реєстрації місця проживання

Кременчужанка зареєструвала на сайті Президента України петицію від 23 вересня. 

У ній просить спростити процедуру реєстрації місця проживання та захистити права тих, хто не має у власності житло. 

"Захистіть права тих, хто не має реєстрації місця проживання. Ті, хто живуть на орендованих квартирах, або на пташиних правах, у приймах, не можуть зареєструвати РМП, відтак обмежені у правах та свободах" - йдеться у петиції.

В Україні людина, яка не має реєстрації місця проживання обмежується у правах та свободах.Така особа не може отримати пільги, компенсацію по безробіттю, не може отримати довідки, соціальні забезпечення, тощо!!!!!!

Разом з тим, існує досить серйозна проблема - більшість сімей в Україні проживає на орендованих квартирах, адже свого житла немає.

Разом з запровадженням субсидій, ніхто з родичів не залишить місце реєстрації у своїй квартирі, адже тоді їх позбавлять пільги.

При цьому зареєструвати місце проживання неможливо без згоди власника житла. Таким чином, людина, яка не має власного житла, не може зареєструвати своє місце перебування, бо ЦЕ НІЯКИМ ЧИНОМ ВІД НЕЇ НЕ ЗАЛЕЖИТЬ.

Як можна зареєструвати місце проживання, якщо власники не дають таку можливість?

Більше того, практика молодих сімей - інколи доводиться міняти квартиру по 2-3 рази на рік, у пошуках вигіднішої пропозиції.

Як це врегулювати - краще знають юристи. Тому прошу вирішити це питання: скасувати залежність людини у всіх сферах законних прав від реєстрації місця проживання: видача довідок, отримання матеріальних допомог, соціальних гарантій, прав не має обмежуватися наявністю РМП.

Адже у країні людина без РМП - це не зовсім людина((.

Також просимо спростити процедуру реєстрації місця проживання. І вирішити, як бути тим, хто власного житла не має, а у орендованому, або наданому безоплатно житлі власники реєструвати не бажають."

кременчук петиція кременчужани рмп
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
408 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии