Кременчужани взялися рятувати Силікатне озеро, просять проголосувати за проект

Кременчужани взялися рятувати Силікатне озеро, просять проголосувати за проект

Кременчужани бажають, щоб озеро Силікатне стало придатним до відпочинку. Про це на сайті Громадського бюджету, заявляють автори проекту та просять 400 000 грн.

Проект "Озеро Силікатне - для відпочинку придатне" направлений на облаштування зони відпочинку для мешканців та гостей Кременчука. Проект присвячений 50-річному ювілею заснування парку Студентський на І Занасипі.

"У 1970 році на території Першого занасипу була відведена площа для створення парку. Також на цій території була створена штучна водойма — озеро з острівцем посередині.У 2020 році Студентському парку та Силікатному озеру виповнюється 50 років. Але за ці роки озеро, яке було улюбленим місцем відпочинку не тільки мешканців І,ІІ, ІІ Занасипу, але й мешканців центральної частини міста, перетворилося на болото. Хоча вода в озері завжди була чистою, та мала температуру, придатну для купання вже в травні місяці. Про озеро Силікатне забули всі: і влада, і місцеві жителі, і керівництво прилеглих підприємств. Не хочеться навіть думати про те, що ще через 50 років бездіяльності, це озеро зовсім зникне не тільки з пам'яті мешканців міста, а й з карти Кременчука.

Гроші авторам проекту потрібні для очищення 180 кв. м берегової частини та 180 кв. м водної частини озера Силікатне, облаштування зони відпочинку.

Мешканці та гості м. Кременчука отримають можливість відпочивати в облаштованій зоні відпочинку на озері Силікатне.

озеро силікатне кременчук пляж
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
10.51 очень хорошо
(8 оценок)
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
2017 просмотров в июле
6 человек рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии