Європейський центр закликає кременчужан принести демократію до шкіл

Європейський центр закликає кременчужан принести демократію до шкіл

Кременчужан закликають принести демократію до шкіл.

Програму "Демократична школа"реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Радою Європи з метою підтримки реформ середньої освіти в Україні. Програма фінансується МЗС Норвегії.

Програма сприяє зміні української школи, щоб вона виховувала активних громадян, які поважають права людини.

Демократична школа – це:

активні та відповідальні учні, мотивовані та прогресивні вчителі, відкрита адміністрація, зацікавлені та задіяні батьки, заангажована та розуміюча громада.

На початку 2020 року 60 відібраних шкільних команд пройдуть вступний тренінг з демократичного розвитку школи. Після цього тренери Програми допоможуть школі здійснити оцінку потреб для демократичних змін, розробити й реалізувати шкільні проекти у 2020/2021 н.р., а також сприятимуть обміну досвідом між школами із різних областей України.

Ми робимо це:

розвиваючи культуру демократії в школі навчаючи вчителів та адміністрацію школи залучаючи батьків до всього, що робить школа поглиблюючи співпрацю між школою і громадою налагоджуючи контакти між школами України з різних областей.

Критерії відбору:

мотивація до запровадження змін з метою поглиблення демократичної культури в школі та розвитку громадянських компетентностей; чітко сформульовані ідеї щодо бажаних демократичних змін у школі; сильна команда, націлена на спільну реалізацію шкільного проекту із залученням усіх учасників освітнього процесу, в т.ч. батьків, інших представників місцевої громади та місцевого самоврядування; відібрані школи відображатимуть географічну різноманітність країни та різні типи адміністративних одиниць (міста, села, ОТГ тощо). Участь у Програмі в запитаннях та відповідях

Яким чином виглядатиме співпраця школи з Програмою? Читайте на сайті.

депутати школа директор демократія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
36 просмотров в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии