• Главная
  • На одну покупку 2-3 чеки: скоро ця махінація зникне з магазинів та ресторанів
11:39, 1 октября 2019 г.
Надежный источник

На одну покупку 2-3 чеки: скоро ця махінація зникне з магазинів та ресторанів

На одну покупку 2-3 чеки: скоро ця махінація зникне з магазинів та ресторанів

Ліквідувати ухилення від податків за допомогою схеми з ФОПами вирішив Кабмін.

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі одного з телеканалів.  "Коли ви заходите у дорогий ресторан в Києві, ви розраховуєтесь, як правило, вам дають два або три чека. Чому? Все дуже просто. Тому що це не ресторан, а зграйка ФОПів, яка використовує свої привілеї, які держава створила для дрібних підприємців, ховається, прикидається дрібними, щоб когось обдурити", - сказав він.

«Наш уряд точно не буде ганятися за дрібним підприємцем. Нас точно не цікавить знайти того дрібного підприємця, українця, який щось заробляє.Це точно не мета.

За словами прем'єра, така схема часто використовується у сфері послуг або «кришуванні» контрабанди.

«Дрібним переживати нема чого, але тим, хто великий, середній і приховує це, намагається вдавати із себе сто-двісті дрібних підприємців, у тих будуть проблеми», - сказав він.

При цьому Гончарук наголосив, що уряд поводиться гуманно з тими, хто поки продовжує користуватися такою схемою. «Ми не починаємо за ними ганятися. Ми їм говоримо, що через істотний період часу правила зміняться. Будь ласка, перебудуйте свою бізнес-модель таким чином, щоб ви змогли працювати в легальному полі», - сказав він.

20 вересня ухвалила закони - №1053-1 "який дозволяє використовувати програмні РРО поряд з традиційним, а також пов'язаний закон №1073 - які зобов'язують фізосіб-підприємців другої-четвертої категорії у сфері торгівлі та послуг використовувати РРО.

Закони передбачають штрафи за порушення роботи з РРО (видачу чека на неповну суму вартості товару або послуг; непроведення розрахункових операцій через РРО) на перехідний період до 1 жовтня 2020 року в розмірі 10% від вартості товару або послуг, за друге - 50%, тоді як після перехідного періоду штрафи збільшаться до 100% і 150% відповідно.

При цьому введення програмних РРО не стосуватиметься фізосіб, а також фізосіб-підприємців (ФОПів) на 1-й групі оподаткування. Крім того, з 1 січня 2021 року підвищено граничний обсяг доходу платників єдиного податку другої групи з 1,5 млн грн до 2,5 млн грн. Також з 1 жовтня 2020 року РРО вводиться для окремих категорій платників єдиного податку на 2-4 групах, які здійснюють ризикову діяльність, а з 1 січня 2021 року - для всіх. Також закон впроваджує механізм так званого "кешбеку" - компенсації вартості покупки понад 850 грн покупцям у разі встановлення порушення продавцем порядку проведення розрахунків.

Про це повідомляє Уніан.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#рро #каса #гроші #закон
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...