• Главная
  • Начальника Держземагенства звинувачують у роздачі земель на березі озера наліво і направо
09:39, 2 октября 2019 г.
Надежный источник

Начальника Держземагенства звинувачують у роздачі земель на березі озера наліво і направо

Начальника Держземагенства звинувачують у роздачі земель на березі озера наліво і направо

Прокуратура Полтавщини натрапила на слід...

Мова про обвинувачення, яке правоохоронці направили до суду стосовно колишнього начальника відділу Держземагентства в Семенівському районі Полтавської області.

За версією слідства, у грудні 2009 року посадовець склав висновок про наявні обмеження на використання земельної ділянки, не зазначивши при цьому обмеження, визначені ст. 61 Земельного кодексу України.

У подальшому це призвело до незаконної передачі у власність двом громадянам 0,25 га землі, яка частково накладається на землі водного фонду під прибережною захисною смугою озера Бурчак. Окрім цього, у грудні 2013 року обвинувачений погодив проект землеустрою щодо відведення у приватну власність іншої земельної ділянки загальною площею 0,16 га для будівництва та обслуговування житлового будинку у межах 100-метрової нормативної прибережної захисної смуги цього ж озера.

І як зазначає прокуратура : "На підставі зібраних доказів колишній посадовець обвинувачується за ч. 1 ст. 367 КК України, тобто у неналежному виконанні своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, що заподіяло охоронюваним законом інтересам держави істотну шкоду на загальну суму майже 85 тис. грн".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#шкода #прокуратура #земля #гроші
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...