• Главная
  • Військовослужбовці тепер матеріально відповідальні перед Законом України
17:03, 3 октября 2019 г.
Надежный источник

Військовослужбовці тепер матеріально відповідальні перед Законом України

Військовослужбовці тепер матеріально відповідальні перед Законом України

Тепер військовослужбовці матеріально відповідальні перед законом.

Дія закону поширюється на військових при виконанні ними обов'язків військової служби, військовозобов'язаних та резервістів під час проходження ними зборів, а також осіб рядового і начальницького складу правоохоронних органів спеціального призначення, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, сил цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби України, Державного бюро розслідувань.

Парламент ухвалив у другому читанні законопроект №1225 "Про матеріальну відповідальність військовослужбовців та деяких інших осіб".

За документ проголосували 276 нардепів.

Тепер законом прописано підстави і умови притягнення до матеріальної відповідальності військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів під час проходження ними зборів, поліцейських, осіб рядового і начальницького складу, винних у заподіянні прямої дійсної шкоди шляхом знищення, пошкодження, створення нестачі, розкрадання або незаконного використання військового та іншого майна, погіршення або зниження його цінності, здійснення надлишкових виплат при виконанні обов'язків військової служби або службових обов'язків, а також порядок відшкодування такої шкоди.

Раніше в Україні діяло лише Положенням про матеріальну відповідальність військових за шкоду, заподіяну державі, затвердженого постановою ВР від 23 червня 1995 року.

Раніше ми писали:

Мешканець Полтави потрапив за грати на 11 років. Його обвинуватили у важкому злочині і суд підтримав прокуратуру. Мова про 52-річного полтавця, який до речі не визнає своєї провини.

Також:

У вівторок, 1 жовтня, Шевченківський районний суд Києва розглянув справу колишнього нардепа Костянтина Жеваго. Під час судового засідання суддя, розглянувши справу по суті ухвалив стягнути з Костянтина Жеваго на користь Нацбанку близько півтора мільярда гривень за борги банку "Фінанси і кредит".

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#рада #закон #відповідальність #гроші
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...