• Главная
  • На тих, хто палитиме опале листя ворожка Агата нашле порчу, або Чому ДСНС у розпачі
11:41, 8 октября 2019 г.
Надежный источник

На тих, хто палитиме опале листя ворожка Агата нашле порчу, або Чому ДСНС у розпачі

На тих, хто палитиме опале листя ворожка Агата нашле порчу, або Чому ДСНС у розпачі

Кременчужани знайшли спосіб, як змусити підпалювачів сухої рослинності зупинитися. У соцмережі знайшли об'яву ворожки Агати, яка повідомляє, що на підпалювачів листя вона насилатиме порчу. Тож вже планують звернутися за послугами до цієї особи. У групі "За чистий Кременчук" вже обговорюють план дій.

У той самий час, стає зрозуміло, що порча, якщо і прилипне то до великої кількості мешканців Кременчука та району. А судячи за повідомленнями інтрнету - торкнеться і багато кого в Україні.

Ні на які благання правоохоронців та ДСНС мешканці приватного сектору не реагують.  Траплялися випадки, коли люди самі згорали, спалюючи листя. Але наступного дня, сусід поруч спалював пів поля.

У ДСНС Кременчука звернулися до населення:

"Не паліть суху траву та опале листя!

За 9 місяців 2019 року зареєстровано 153 пожежі сухостою на території м. Кременчука та Кременчуцького району. Лише за вересень місяць 2019 року вогонь знищив 368 гектарів сухостою. Небезпека пожежі сухостою полягає у неймовірно швидкому поширені вогню, який може перекидатись на значні відстані за поривом вітру.

Так, пожежі сухої рослинності, внаслідок неконтрольованого поширення, завдали шкоди майну громадян:

09.09.2019 року в с. Щербаки в дачному кооперативі вогонь знищив два металевих вагончики із садовим інвентарем;

11.09.2019 року в с. Михайленки вогонь від сухостою на відкритій території дійшов до бази лісоматеріалів та завдав значної шкоди майну;

11.09.2019 року в с. Рокитне вогонь від сухостою поширився на господарчу споруду.

Продукти горіння становлять собою небезпеку для здоров’я людей, та й самий вогонь безпосередньо може призвести до травмувань.

Так, 09.09.2019 року в м. Кременчук внаслідок отриманих опіків від пожежі сухої рослинності померла громадянка 1934 року народження.

Рятувальники рекомендують громадянам утриматись від спалювання сміття, сухостою, опалого листя на території приватних домоволодінь, поблизу них та на відкритій місцевості.

Також, не можна викидати недопалки на проїжджій частині та розводити багаття поблизу лісу та в лісопосадках. Бережіть себе та оточуючу нас екосистему!"

А що ж то за ворожка Агата? Мова про рух захисту тварин та екології UAnimals.

Вони вирішили рятуватися від підпалювачів таким дивним способом:

"Ворожка Агата на захисті довкілля

Восени у селах знову починають палити суху траву, через що живцем згорають тварини, часто гинуть самі люди (більше десяти лише цього року), руйнується будинки та завдається шкода здоров'ю мешканців та екології.

Соціальна реклама і навіть штрафи на людей не діють. Але за статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник найвищий.

Саме тому ще весною рух UAnimals запустив нове повір'я і створив неіснуючу ворожку, через яку вже у 100 селах поширили науково доведений факт: "Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей"."

Активісти пропонують друкувати макет та вішати на зупинках і дошках оголошень в селах.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#агата #рух #сухостій #підпал #закон
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...