• Головна
  • Кременчужани запустили флешмоб #капелюханавуха та #шаликтепла
11:40, 9 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Кременчужани запустили флешмоб #капелюханавуха та #шаликтепла

Кременчужани запустили флешмоб  #капелюханавуха та #шаликтепла

Флешмоб #капелюханавуха в підтримку онкохворих дітей та в підтримку дорослих запускають команда проекту «Я, Ніна» спільно з Міжнародним Фондом «Відродження».

Флешмоби триватимуть впродовж жовтня 2019 року для того, щоб інформувати суспільство про наявну проблему. До флешмобів вже доєдналися небайдужі кременчужани, серед яких Тетяна Ященко.

Вона сфотографувалася у шапці під парасолькою, так як парасолька є символом паліативної допомоги для хворих на онкологію.

"В нашій країні дуже важко з допомогою для дітей, які помирають. Такі дітки та їх батьки повинні отримувати гідну допомогу і умови. Дитячих хосписів та паліативної допомоги майже не існує. Тому я приєднуюсь до Уляни Супрун і підтримую цей флешмоб", - написала пані Тетяна.

Такий флешмоб вже проводиться в Україні протягом декількох років, однак досі питання хосписів не вирішено.

Паліативна допомога — це не про смерть, а про гідне життя до останнього моменту. Це про життя без болю, підтримку, стійкість та безпеку, яку може відчути людина, коли у близьких є можливість про неї піклуватися.

Як приєднатися до флешмобу:

- зробіть фото у капелюсі чи шалику та опублікуйте з хештегами #капелюханавуха або #шаликтепла;

- запросіть трьох або більше друзів приєднатися до флешмобу, передайте їм естафету та додайте в дописі посилання на цю сторінку yanina.life/palliative, щоби ваші друзі також змогли дізнатися більше про паліативну допомогу.

За даними ВООЗ, щороку в Україні нараховується понад 600 тисяч людей, які потребують такої допомоги. З них — 200 тисяч маленьких пацієнтів. Отримати паліативну допомогу можуть лише 15% від загальної кількості.

У 2018 році МОЗ України підготувало проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Положення про центри реабілітації та паліативної допомоги дітям". За ним передбачено трансформацію будинків дитини в центри медичної реабілітації та паліативної допомоги. Наразі критично бракує таких закладів.

Крім цього, послуги паліативної допомоги будуть входити до програми медичних гарантій. Програму мають ухвалити разом з бюджетом.

Більше про паліативну допомогу та про те, як взяти участь у флешмобах на підтримку паліативних пацієнтів дітей та дорослих тут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#паліатив #діти #флешмоб #онкологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...