• Главная
  • У Кременчуці може з'явитися "FUN SCIENCE" - весела наука та експерименти у парку
09:35, 14 октября 2019 г.
Надежный источник

У Кременчуці може з'явитися "FUN SCIENCE" - весела наука та експерименти у парку

У Кременчуці може з'явитися "FUN SCIENCE" - весела наука та експерименти у парку

У Кременчуці може з'явитися "FUN SCIENCE" - весела наука та експерименти у парку Миру! Для цього треба, щоб мешканці проголосували за цей проект у Громадському бюджеті.

Проект спрямований на створення першого в Кременчуці та першого в Україні науково-пізнавального, розважального простору під відкритим небом! Де у цікавій, доступній формі, за допомогою якісних фізичних, механічних, інтерактивних та акустичних експонатів, на практиці, молодь, діти, мешканці й гості міста зможуть підтягнути себе по фізиці, зробити круті фото, весело та з користю провести час!

Наше суспільство у всіх видах своєї діяльності знаходиться під впливом технічного прогресу, що потребує постійного підвищення знань людиною з природничих наук – фізики, хімії тощо. Задля їх популяризації у сучасному світі існує концепція такого садово-паркового простору, що насичений науковими експонатами, атракціонами, що демонструють дію складних фізичних законів та явищ у простій, веселій й зрозумілій формі.Єдиний ландшафтний простір такого типу існує лише у польському місті Краків і носить назву «Сад дослідів імені Станіслава Лема». Найбільш схожі за ідеєю – інтерактивні музеї у Польщі, Швеції. В Україні не багато таких музеїв – у Києві, Харкові, Тернополі, під відкритим небом, поки що, жодного!

Ми навчаємося 9-11 років у школі, де отримуємо елементарний курс знань з фізики, хімії, при цьому, ми не завжди маємо можливість, через відсутність необхідного обладнання або неробочий стан приладів у шкільних і навіть вузівських лабораторіях застосувати, чи перевірити на практиці отримані знання. Тому вирішення питання розповсюдження знань з фізичних явищ та хімічних утворень серед населення є важливим і актуальним.Крім цього, в нашому динамічно розвинутому місті, на сьогоднішній день, існує безліч дитячих майданчиків, місць для активного відпочинку під дахом, таких як роледром, каток, дитячі розважальні кімнати, створюються екстрім зони, однак не існує простору, де можна було б поєднати розваги й процес пізнання, цікаве дозвілля й фотографування з отриманням практичних знань з природничих наук. Багато хто з нас звик відноситись до науки, зокрема фізики, як до складного, нецікавого, незрозумілого явища! Уроки у школі зводяться до вивчення складних формул, значення яких є незрозумілим через відсутність наочності. Є потреба змінити ці хибні стереотипи, показати дітям, молоді, що наука це весело й цікаво!

Пропоную замовити наступні наукові та фізичні експонати (фото у проекті)

- Підніми автомобіль "Запорожець" (автомобіль може бути будь-якої іншої марки, однак, це збільшить вартість проекту)

- платформа рівноваги- фізична карусель

- орган

-генератор хвиль маятників, пропонується зробити великий антивандальний експонат, маятники якого будуть світитись у темряві

- телефон - телеграф + 2 телефонні будки

- маятник Максвелла у вигляді тренажеру, або звичайного фізичного експонату- Калейдоскоп 3-х вимірного зображення "селфі"

- Безструнна арфа - арка що звучить завдяки вбудованим датчикам

- Кімната "Еймса" оптична іллюзія, де малюк миттєво перетвориться на велетня. Виконавець пропонує зробити кімнату відкритого типу, без даху , а стіни замінити на поручні

- стійки. Експонат стане улюбленим місцем для фотографування мешканців та гостей міста.

- Дзеркальний безмежний коридор

- Параболічні тарілки

-віддзеркалювачі звуку

Виглядатиме все приблизно так:

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#наука #гроші #бюджет #громадський
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...