• Главная
  • “Відв’язку” понад 150 видів соціальних виплат від прожиткового мінімуму анонсував Кабмін
15:04, 16 октября 2019 г.
Надежный источник

“Відв’язку” понад 150 видів соціальних виплат від прожиткового мінімуму анонсував Кабмін

“Відв’язку” понад 150 видів соціальних виплат від прожиткового мінімуму анонсував Кабмін

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила концепцію реформування прожиткового мінімуму (ПМ) в Україні.

Пенсії та допомога малозабезпеченим сім’ям залишаться єдиними видами виплат, “прив’язаними” до ПМ. 

“Відв’язку” понад 150 видів соціальних виплат та фінансових показників від прожиткового мінімуму передбачає реформа. При цьому Розмір всіх інших виплат пропонуємо встановлювати в абсолютних цифрах і переглядати їх кожного року при прийнятті Державного бюджету”, - заявила Міністр.

Відв'язка від прожиткового мінімуму не призведе до зменшення розміру соцдопомог. Для деяких категорій населення розмір виплат навіть збільшиться. “В той же час, - підкреслила Міністр, - це дозволить нам реально допомогти сім'ям – щоб вони жили не нижче рівня бідності. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям стане ефективнішою – для сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах, розміри виплат збільшуватимуться”.

Дана ініціатива була представлена для обговорення на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 11 жовтня.

В той же час перший заступник голови Комітету Михайло Цимбалюк назвав пропозицію “революційною” і такою, що справді може змінити життя людей на краще.

На засіданні сторони домовилися про проведення громадських та комітетських слухань на цю тему для формалізації пропозиції і оформлення її у відповідний законопроект.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#гроші,мінімалка #пенсія #виплати
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...