• Главная
  • Двоє дітей-пільговиків з Кременчука отримають гроші на купівлю житла
15:39, 16 октября 2019 г.
Надежный источник

Двоє дітей-пільговиків з Кременчука отримають гроші на купівлю житла

Двоє дітей-пільговиків з Кременчука отримають гроші на купівлю житла

За інформацією департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, у міській квартирній черзі перебуває 56 осіб із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років, із них 5 - мають статус інвалідів.

Програма передбачає виділення грошей на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Двоє кременчуцьких дітей зможуть придбати житло за гроші бюджету.

Виділені з державного бюджету в якості державної субвенції гроші вже надійшли. Останній транш, який отримав Кременчук для реалізації державної програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років, був розміром 1 млн. 633 тис. 80 грн..

Грошову компенсацію виділять 2 молодим кременчужанам, які перебувають у міській квартирній черзі та підпадають під дію пільгової житлової програми. Розмір компенсації відповідно до формульних розрахунків становить 408 тис. 270 грн.. Решту ж суму державної субвенції між кременчужанами з вищезазначеним пільговим статусом, які є наступними в квартирній черзі, розподілятимуть дещо пізніше.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#пільги #квартира #житло #гроші
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...