• Главная
  • Латвія прийме звільнених українських моряків на лікування та реабілітацію
11:32, 17 октября 2019 г.
Надежный источник

Латвія прийме звільнених українських моряків на лікування та реабілітацію

Латвія прийме звільнених українських моряків на лікування та реабілітацію

Інформацію щодо співпраці з Латвією стосовно реабілітації повернених з полону моряків підтвердили у прес-службі Глави держави. Між президентами країн нещодавно відбулися переговори з питань допомоги Україні з боку Латвії.

Президент Латвії Егілс Левітс наголосив, що їх країна може прийняти на реабілітацію українських моряків, яких звільнили з полону та заявив про продовження роботи програми реабілітації українських військових.

Нагадаємо, що уряд Латвії започаткував програму допомоги військовослужбовцям ЗСУ та інших військових формувань, які брали участь у проведенні АТО/ООС ще в 2014 році.

За словами керівника латвійського Національного реабілітаційного центру Анди Нулли, військова медицина в Україні на дуже високому рівні, а ось реабілітація відстає років на 20.

У латвійському реабілітаційному центрі в Юрмалі військовим допомагають навчитися ходити на протезах, відновити тонус м'язів та впоратися з психологічними проблемами.

Курс реабілітації триває три тижні, а дні розписані по хвилинах – тренування, масаж, заняття з фізіотерапевтом, басейн, прогулянки, і це далеко не весь список.

Раніше ми писали, що звільнені моряки, серед яких й Богдан Головаш, отримали ордери на квартири в Одесі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#полонені #моряки #українці #реабілітація
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...