• Главная
  • Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото
11:17, 18 октября 2019 г.
Надежный источник

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото

Учора, 17 жовтня, в актовій залі Кременчуцького ліцею №5 відбулася батьківська конференція для матусь й татусів першокласників. Перед присутніми виступив директор ліцею С. О. Оксаніченко.

Він подякував батькам за активну участь в житті школи, а також нагадав, що ліцей - це одна родина.

Директор Оксаніченко наголосив, що завжди готовий піти назустріч батькам та дітям у вирішенні нагальних питань, його двері для них завжди відкриті.

Також під час виступу директора присутні обговорили те що, завжди цікавить батьків - харчування в Їдальні. Напередодні у ліцеї було проведено анонімне анкетування учнів стосовно харчування.

Діти відповідали на запитання, щодо того які в них улюблені страви та що вони хочуть куштувати в їдальні. Як повідомив директор Оксаніченко, у анкетах школярі написали, що хочуть кожен день їсти сосиски та макарони, а от рибу, овочі, салати, каші – майже не вживають.

Тому Сергій Олександрович звернувся до батьків з проханням прививати з малку дітей до здорового харчування, адже кулінарні смаки формуються вдома.

Під час заходу батьки разом з учнями показали творчі номери, які вони підготували. Перед виходом на сцену хвилювалися і дітлахи, і батьки, однак, не зважаючи на це, свято сподобалося усім.

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-1
Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-2

Програму було розраховано так, щоб цікаво та весело було усім присутнім, ніхто не сумував. Діти танцювали, розказували гуморезки, співали пісні разом з батьками.

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-3

Приємною несподіванкою свята стали талановиті батьки які своїм чудовим голосом, запалом та енергійним виконанням кожної пісні вражали глядачів. Усі діти, що брали участь у цьому маленькому концерті, показали себе справжніми артистами.

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-4
Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-5

Зазначимо, що цьогоріч батьки ліцею №5 представили проєкт №39, який буде брати участь в Громадському бюджеті: «Створення дитячої зони творчості та відпочинку «Територія дитинства».

Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-6
Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-7
Батьківська конференція у ліцеї №5: батьки та діти влаштували справжнє свято. Фото, фото-8

У описі проекту вказано, що його втілення дозволить запровадити профілактичні заходи з метою недопущення у дітей молодшого шкільного віку гіподинамії, підвищить фізичну активність, дозволить якісно організувати дозвілля дітей молодшого шкільного віку та забезпечить виконання режимних моментів, безпечних занять та ігор, які задовольняють потреби НУШ.

По суті на території школи планують збудувати дитячий майданчик для всебічного розвитку, у тому числі й занять спортом.

Нагадаємо, що в ліцеї навчається 561 учень, які відвідують групу продовженого дня. Втім, гратися на майданчику зможуть не лише школярі, а й діти мешканців мікрорайону №12. Заявлена вартість проекту – 396 тис. гривень.

Встановлення дитячої зони творчості та відпочинку дасть можливість розвиватися дітлахам, а тому директор закладу разом з педагогічним колективом закликали батьків дітей та зацікавлених у покращенні міста кременчужан підтримати проект голосуванням.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#концерт #ліцей #конференція #батьки #учні
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...