• Главная
  • Кременчуцьких школярів запрошують взяти участь в проекті «Шкільне reality»
12:49, 18 октября 2019 г.
Надежный источник

Кременчуцьких школярів запрошують взяти участь в проекті «Шкільне reality»

Кременчуцьких школярів запрошують взяти участь в проекті «Шкільне reality»

Проект «Шкільне reality» відкрив реєстрацію на участь у другому сезоні аби школярі з різних населених пунктів мали змогу безкоштовно отримати чимало цікавих та корисних навичок.

"Шкільне reality" - це проєкт, що передбачає зйомки другого сезону Всеукраїнського навчального серіалу. Ідея полягає у зйомках серіалу реальними учителями та учнями шкіл зі всієї України. Мета проекту - розкрити творчий потенціал учасників та популяризувати використання медіа-матеріалів в освітньому процесі.

За словами організаторів, авторами та акторами серіалу виступатимуть учні та вчителі українських шкіл. В епізодах автори зможуть висвітлити точки зору команд не лише стосовно шкільного життя, а й інших питань, навіть щодо розвитку країни. 

Участь в проєкті є абсолютно безкоштовною. Учасниками можуть стати команди від 8 до 15 осіб (учні та викладачі). Крім того, організатори надають все необхідне обладнання для зйомок епізодів серіалу всім відібраним учасникам.

У другому етапі участь візьмуть лише 50 команд. Також учасники безкоштовно  пройдуть базове навчання з відеозйомки, монтажу, акторського мистецтва, отримають менторську підтримку від професійних відеографів, а також отримають ряд призів, включаючи техніку для подальшої реалізації медійних проєктів у своїй школі.

Кращі роботи будуть представлені під час Всеукраїнського шкільного кінофестивалю, який відбудеться на завершальному етапі.

У минулому році учні 15 шкіл відзняли епізоди для серіалу про шкільне життя на основі реальних історій. Потім відео викладали Yоutube-каналі, де за кращу серію голосували глядачі. Під час зйомок учням допомагали експерти з медіасфери.

Отже, реєстрація на проект Галини Пирин, однієї з 50-ти найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2018, триває до 1 листопада охочі взяти участь мають перейти за посиланням

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школи #учні #зйомки #проект
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...