• Главная
  • Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально
09:25, 20 октября 2019 г.
Надежный источник

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально

На сайті Top10.com склали рейтинг десяти кращих музеїв світу, які розробили для своїх відвідувачів віртуальні тури. Частина виставок є доступними онлайн на порталі Google Arts & Culture.

1. Британський музей

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-1

Британський музей демонструє предмети, що охоплюють період приблизно 2 мільйони років, від зорі людської культури до сьогодення. Екскурсія по музею пропонує перегляд тисяч предметів у залах музею, а також знімки деяких експонатів, які можна збільшити та переглянути детальніше. Британський музей також має окрему онлайн-колекцію “Музей світу”, де представлені твори містять звукові пояснення.

2. Музей сучасного мистецтва

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-2

Коли він відкрився на Манхеттені в 1929 році, MoMA був першим у світі музеєм, присвяченим сучасній ері. Музей прагне залишатися на передовій, тому пропонує велику кількість колекцій для ознайомлення в Інтернеті. Вибір музею в Google Arts & Culture є досить обмеженим, однак його власний сайт є досить обширним, на ньому представлені десятки тисяч сучасних мистецьких творів, які зараз експонуються в музеї або з минулих виставок.

3. Смітсоніан

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-3

Невелика кількість десятків музеїв Смітсонівської інституції представлена ​​віртуальними турами Google Arts & Culture, включаючи Національну галерею портретів, Американський музей мистецтв, Музей природознавства та деякі інші. На власному веб-сайті музею розмістили значно більше творів, ніж у Google Arts & Culture

4. Лувр

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-4

Лувр – один з найвідоміших та відвідуваних музеїв мистецтв на планеті, і хоча його Інтернет-пропозиція може бути не такою могутньою, як у деяких інших музеїв, все ж можна переглянути досить багато його творів, не виходячи із власного будинку. Музей не відображає предмети в панорамному стилі Google Arts & Culture. Однак ви можете практично дослідити основи музею, де є кілька вражаючих статуй та витворів мистецтва. Для панорамного виду інтер’єру музею вам доведеться зайти на власний веб-сайт Лувра, де доступно кілька віртуальних екскурсій. Однак навігація не така плавна, як навігація Google. Ви також можете знайти певні предмети на сайті Лувра, однак багато описів лише французькою мовою.

5. Музей мистецтв Метрополітену

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-5

Ця шанована пам’ятка Нью-Йорка має дуже респектабельний показ у Google Arts & Culture за допомогою віртуальної екскурсії, яка дозволяє вам прогулятися по залах музею, ніби ви там, і кількома сотнями експонатів – від картин до історичних модних творів. Багато предметів містять аудіо описи, доступні через зовнішнє посилання на власний веб-сайт музею, на якому вражає близько 450 тисячпредметів.

6. Гуггенхайм

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-6

Гуггенхайм не пропонує величезної кількості творів на Google Arts and Culture, однак у творах, які вони пропонують, є зовнішні посилання на власний веб-сайт, де є багато інформації. Сучасні художники, які входять до Глобальної художньої ініціативи музею UBS Map, також записали відеоролики про своє мистецтво.

7. Галерея Уффізі

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-7

Віртуальний тур цієї італійської галереї – мрія для прихильників ренесансного мистецтва. Він легко навігується, а передпокої галереї рясніють статуями та картинами. У галереї є порівняно мало предметів у Google Arts & Culture, але вони є одними з найвідоміших у світі творів, також до кожного є вражаюча кількість інформації.

8. Амстердамський музей Rijksmuseum

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-8

Вас цікавить мистецтво Нідерландів та голландський Золотий вік? Rijksmuseum – це не лише головне джерело такого мистецтва, він також є найбільш широко представленим музеєм будь-якого виду в Google Arts and Culture. Маючи в своєму розпорядженні понад 150 тисяч предметів, включаючи твори Рембрандта та Вермеера, ви можете отримати повну освіту з історії мистецтв Голландії зі свого комп’ютера. Навігація з вулиці на приголомшливі приміщення музею також є одним з найбільш вражаючих з будь-якого музею. Жоден інший музей не сприйняв можливостей Google Arts and Culture більше, ніж Rijksmuseum.

9. Музей Гетті

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-9

Віртуальне дослідження цього музею в Лос-Анджелесі, здавалося б, нескінченне. Тут більше 15 тисяч предметів для ознайомлення, описи творів є одними з найкращих, а до деяких також є аудіо пояснення. Пропонують якісний 360-градусний панорамний вигляд експонатів. Єдина прикрість – панорамні види не поширюються назовні до садів музею та безпрецедентного виду на Лос-Анджелес – “місто ангелів”.

10. Музей Ван Гога

Кращі музеї світу, у яких кременчужани можуть побувати віртуально, фото-10

Цей музей Амстердаму розміщує найбільшу колекцію творів  постімпресіоністського майстра. Панорамний вид на музей хороший, проте описи, що супроводжують картини, мінімальні. Віртуальна екскурсія музею Ван Гога більше орієнтована на тих, хто знайомий з його роботою, ніж першокласників, які прагнуть дізнатися про його техніку та історію. Існує зовнішнє посилання на сторінку музею на YouTube, де викладені відеопояснення деяких його найвідоміших творів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#музеї #туризм #тури
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...