• Главная
  • Паркінг й досі там: мешканці будинку по вулиці Соборній звернулися до депутатів міськради
15:45, 21 октября 2019 г.
Надежный источник

Паркінг й досі там: мешканці будинку по вулиці Соборній звернулися до депутатів міськради

Паркінг й досі там: мешканці будинку по вулиці Соборній звернулися до депутатів міськради

25 вересня до двору буд. 3 по вул. Соборній виїжджала комісія з питань екології та регулювання земельних відносин.

Було складено додатковий протокол виїзної комісії. У документі йдеться: "рекомендувати міському голові передбачити можливість фінансування на відновлення благоустрою прибудинкової території за цією адресою, а також доручити Управлінню контролю за станом благоустрою та юридичному управлінню провести перевірку щодо встановлення порушень та стягнути з винної особи на відшкодування завданих збитків".

Нагадаємо, що у серпні до ЗМІ міста звернулися кременчужани, мешканці будинку на вулиці Соборній, 3. Там сусіди незаконно знищили зелені насадження у дворі та будують посеред спільного двору криту парковку для власних трьох автомобілів.

Мешканка будинку звернулася до поліції та отримала відповідь, що ніяких кримінальних правопорушень не виявлено. До заявниці поліціянти не зверталися та не взяли жодних свідчень та доказів.

Написали заяву й Піддубній аби КП «Благоустрій Кременчука» надав свої коментарі. Мешканці будинку кажуть, що інспектори приходили, однак, ніяких адміністративних протоколів не було складено.

Там наразі забетонована площадка, а сушити білизну жителям будинку ніде. Роботи з будівництва розпочали ще в липні. Тоді був скандал, викликали поліцію, бо жінка, що «заварила кашу» зрізала мотузки для білизни однієї з місцевих пенсіонерок.

А ще будівельники пересунули сміттєвий контейнер з місця будівництва - прямо під вікна багатоповерхівки. Мешканці збирали підписи та передали протокол зборів жителів меру міста. Однак відповіді поки що ніхто не надав.

У відчаї представниця будинку №3 прийшла на засідання комісії, що відбулося сьогодні, 21 жовтня.

«Проблема сама не вирішиться, - наголошує містянка під час виступу на засіданні комісії, - Проблему треба вирішити відповідно до чинного законодавства. Більшого ми не вимагаємо».

Вислухавши усі потерпілу сторону та перевіривши наявність відповідей на запити від різних інстанцій депутати відклали розгляд питання.

«Коли буде відповідь мера на запит депутата Піддубної з цього питання, тоді обговоримо» - відповіли на комісії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#паркінг #депутати #скарги #комісія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...