• Головна
  • Виплати на дітей збільшать до 400 тисяч: які зміни планують внести в проект держбюджету
09:42, 25 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Виплати на дітей збільшать до 400 тисяч: які зміни планують внести в проект держбюджету

Виплати на дітей збільшать до 400 тисяч: які зміни планують внести в проект держбюджету

Ще 18 жовтня Верховна Рада ухвалила у першому читанні проєкт постанови «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік» № 2000-П.

Проект містить висновки та рекомендації Кабінету міністрів щодо проекту Закону України про Державний бюджет України на 2020 рік.

Серед рекомендацій стосовно того, як збільшити доходи бюджету через податкові надходження, у документі йдеться й про унормування питання оподаткування та регулювання обігу криптовалют.

А у соціальній сфері депутати внесли такі рекомендації:

- збільшити витрати охорону здоров’я та профілактично-оздоровчі заходи та об’єкти загалом на 3,9 млрд грн.

- збільшити видатки на забезпечення та розвиток середньої та шкільної освіти, заходів та об’єктів культури, будівництво спортивних об’єктів для дітей і молоді, функціонування музеїв, субвенції місцевим бюджетам у сфері освіти, культури та спорту, а також на державну підтримку кінематографії загалом на 2,7 млрд грн.

- опрацювати питання встановлення нових розмірів допомоги при народженні дитини: за першу дитину – 100 тис. грн, за другу – 200 тис. грн і 400 тис. грн – за третю та кожну наступну дитину.

Зазначимо, що в попередній редакції було закладено 90,5 млрд грн - на витрати в сфері охорони здоров'я, 56,1 млрд грн - на освіту. 

А от витрати на ЖКГ у сумі 2,5 млрд грн, на оборону - 103,9 млрд грн, на соцзабезпечення - 293 млрд грн залишили без змін. У бюджет закладуть прожитковий мінімум на рівні 2189 грн та мінімальну зарплату - 4723 грн.

Вже до 3 листопада Кабмін має подати проєкт державного бюджету на 2020 рік на розгляд до Верховної Ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вр #держбюджет #кошти #суми #виплати
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...