• Главная
  • У Кабміні хочуть скасувати обов'язкові медичні довідки, бо це зайва бюрократія
13:08, 29 октября 2019 г.
Надежный источник

У Кабміні хочуть скасувати обов'язкові медичні довідки, бо це зайва бюрократія

У Кабміні хочуть скасувати обов'язкові медичні довідки, бо це зайва бюрократія

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет запропонував скасувати медичні довідки, які вимагають під час влаштування на роботу або для того, щоб відвідувати басейни, на права тощо. 

Він вважає, що такі вимоги не завжди виправдані, а лише створюють додаткове навантаження на лікарні, адже довідками частенько "торгують" й самі медики, й інші фірми.

На Заході такої бюрократії немає, а тому це аргумент щоб скасувати "зайві" довідки, вважає міністр. Втім, ця ініціатива лише на рівні обговорення.

Тим часом самі громадяни у коментарях до цього посту міністра неоднозначно відгукнулися на пропозицію: дехто вважає, що питанням доцільності довідок мають займатися фахівці, а не користувачі соцмереж вирішувати, інші ж навпаки наводять приклади, що купити довідку дійсно простіше ніж отримати.

Так, сертифікат нарколога і психіатра доведеться заплатити близько 400 грн, а в Інтернеті є купа компаній які видають медичну довідку, наприклад, для водія за 30 хв за 250-300 грн - але це неофіційно і діяльність таких компаній неврегульована або/і за межами законодавства, - діляться українці.

Втім, дехто вважає, що потрібно боротись з бюрократією в органах, які видають довідки, а не йти шляхом найменшого спротиву і просто відмінити всі довідки.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#довідки #медицина #лікарні #кабмін
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...