• Главная
  • На Деївське сміттєзвалище звозять мішки з копитами та рештками великої рогатої худоби
15:44, 31 октября 2019 г.
Надежный источник

На Деївське сміттєзвалище звозять мішки з копитами та рештками великої рогатої худоби

На Деївське сміттєзвалище звозять мішки з копитами та рештками великої рогатої худоби

На Деївському сміттєзвалищі - більше двох десятків мішків з копитами, кістками від худоби. Про це написали кременчужани в мережі Фейсбук.

Селяни зняли на відео викинуті відходи з м'ясокомбінату, скоріш за все з ПАТ "Кременчукм'ясо". За словами місцевих мешканців такі відходи звозили туди протягом літа.

"Відходи від м'ясокомбінату, вивезені буквально два дні тому. Все, що в мішках - це копита та кості. Це те, що не встигли згорнути. Ціле літо його сюди возили. Чим ми дихали ми не знали, бо сюди не ходили", - каже автор відео в Фейсбуці.

Інші користувачі мережі теж підтвердили, що 28 жовтня туди вивезли ще три машини мішків з рештками великої рогатої худоби. 

Нам вдалося додзвонитися у виконачий комітет. З представником виконкому в нас відбувся такий діалог:

- Розкажіть більш детально ситуацію?

- Місцеві мешканці виклали в мережу відео з Деївського сміттєзвалища, на якому видно, що туди звезли гори мішків з рештками великої рогатої худоби. Кажуть, що усе літо звозили кістки та копита. Запах навколо відповідний, ви розумієте.

- А поліцію викликали, якщо вони вважають, що це є правопорушенням.

- Селяни поліцію не викликали, але вони не знають куди звертатися. Якщо потрібно - викличемо поліцію.

- Почекайте, навіщо поліція? Вивіз органічних речовин не є порушенням, адже сміттєзвалище спеціально функціонує для утилізації органічних відходів. Передбачається, що й запах там відповідний. Житлові будинки знаходяться за декілька кілометрів звідти.

У результаті нашої розмови нам повідомили, що зараз перевіряють це питання й за словами екологів та представників "Кременчукм'ясо" кістки та копита переробляються на кістне борошно, а не вивозяться на сміттєзвалище.

Начальник відділу контролю за оперативним станом в місті Юрій Войтенко відповів нам, що ситуацію візьме під свій контроль, наразі у міськвиконкомі з'ясовують хто може бути причетним до вивезення решток на сміттєзвалище.

Раніше ми писали, що жителі прилеглих до м'ясокомбінату будинків скаржаться на сморід, що розповсюджується навколо підприємства.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#відходи #сміттєзвалище #селяни
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...