• Головна
  • Анімалотерапія, мотузковий парк та фандомати: які проекти подали кременчужани на Громадський бюджет
15:19, 1 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Анімалотерапія, мотузковий парк та фандомати: які проекти подали кременчужани на Громадський бюджет

Анімалотерапія, мотузковий парк та фандомати: які проекти подали кременчужани на Громадський бюджет

З 7 листопада до 11 грудня триватиме голосування за проекти «Громадського бюджету-2020», які подали кременчужани. Усього на розгляд було подано 116 проектів на різну суму.

Усі вони соціальної спрямованості, однак серед безлічі проектів про встановлення дитячих майданчиків чи облаштування спортивних майданчиків, ремонту тротуарів та благоустрій, є досить цікаві ініціативи. Ми обрали ті проекти, які здалися нам найцікавішими.

№75 Новітній метод реабілітації анімалотерапією та енергозбереження в четвертій міській лікарні, автор Сергій Чирва

Суть: застосування анімалотерапії та арт-терапії для реабілітації дітей та дорослих, долученню їх до активного життя.

 Бюджет - 400 тисяч гривень.

У описі проекту вказано, що ГО інвалідів та ветеранів АТО «Струни серця» та ветеранська ГО «Ангел Анімалз України» впроваджують волонтерський проект анімалотерапії, а виконком вже надав приміщення для проекту як позичку ветеранській ГО «Струни серця» через КНМП «ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ «КРЕМЕНЧУЦЬКА».

Втім на ремонт та тренування собак, навчання волонтерів, створення бази тварин та проведення різних заходів треба чималі кошти, тому організація вирішила подати проекти на Громадський бюджет.

Автор зареєстрував ще два проекти з тією ж темою та спрямуванням під номером №71 «Ангел Анімалз України» - інновації в реабілітації та розвиток інклюзії дітей та дорослих, але з бюджетом в мільйон гривень та номером 76 «Ангел Анімалз Кременчук» - Поточний ремонт та облаштування прилеглої території в 4 лікарні, з бюджетом 400 тис. грн.

№ 113 Автомати (Фандомат), який приймає пластикові пляшки та алюмінієві банки, автор Вікторія Стрючаліна

Суть: Автомат (Фандомат) приймає пластикові пляшки та алюмінієві банки і винагороду видає чек на безкоштовний проїзд в міському транспорті (тролейбусі), або можливість зарахувати кошти на благодійність. Такі фандомати хочуть встановити на території міста.

Бюджет - 400 тисяч гривень.

Зазначимо, що такий самий проект, але на рівні Полтавської області було зареєстровано на участь в Громадському бюджеті України. Там передбачається, що фандомати встановлюватимуть й у Кременчуці. 

№109 Облаштування зони вигулу та тренування собак, автор Ірина Щербина

Суть: Облаштування зони вигулу собак зі спорудженням спеціалізованого майданчика для вигулу і тренування собак по вулиці В. Набережна в районі Крюківського мосту.

Бюджет - 386 тисяч гривень.

У описі проекту зазначено, що КП «Спецсервіс» отримало дозвіл на складання технічної документації щодо спорудження спеціалізованого майданчика для вигулу собак по вулиці В. Набережна в районі Крюківського мосту ще в 2013 році. Однак досі територія не обладнана. 

Ми писали, що офіційно місцями для вигулу собак у Кременчуці є вул. Велика Набережна, територія біля Крюківського мосту та вул. Володимира Великого й район перехрестя з провулком Грозненським.

№63 Мотузковий парк розваг, автор Діана Лещенко

Суть: Мотузковий парк - це не тільки розвага для тих, хто любить пригоди, адреналін та незабутні враження, а й веселе дозвілля жителів міста Кременчука.

Бюджет - 400 тисяч гривень.

"Оскільки основна частина мешканців міста відпочиває у центрі міста Кременчука, тому буде доречним побудувати там мотузковий парк", - йдеться в описі проекту. Передбачається, що відвідувати парк будуть діти, молодь та дорослі.

А ще кременчужани пропонують створити науково-дослідний ландшафт у парку Миру.

№38 "FUN SCIENCE" - весела наука та експерименти у парку Миру, автор Світлана Горєва

Суть: Створення науково-пізнавального, розважального простору під відкритим небом, де буде розміщено фізичні, механічні, інтерактивні та акустичні експонати.

Бюджет - 960 тисяч гривень.

"У нашому місті існує безліч дитячих майданчиків, місць для активного відпочинку під дахом, таких як роледром, каток, дитячі розважальні кімнати, створюються екстрим-зони, однак не існує простору, де можна було б поєднати розваги й процес пізнання, цікаве дозвілля й фотографування з отриманням практичних знань з природничих наук", - переконані автори проекту.

Схожі музеї науки є в Києві, Харкові, Тернополі, а під відкритим небом лише в Польщі - "Сад дослідів імені Станіслава Лема".

До початку голосування усі проекти знаходяться на розгляді. Підтримати ініціативи, які вам сподобалися можна на сайті Громадського бюджету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #проекти #кошти #ініціативи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...