
08:26, 19 листопада 2019 р.
Надійне джерело
У Кременчуці кінь травмував чоловіка: потерпілого госпіталізували

Учора, 18 листопада, у спальному районі, по вулиці Марка Вовчка, чоловіка травмував кінь. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції.
Відомо, що чоловік пересувався на гужовому транспорті, коли його кінь сполохався та вдарив 40-річного господаря.
За попередньою інформацією чоловік отримав травмами обличчя та голови - його госпіталізували.
Втім, за останній тиждень це вже не перший випадок травмування кіньми на Полтавщині. Так, 15 листопада, біля села Іскрівка в Чутівському районі двоє чоловіків їхали на гужовому возі.
Ймовірно, що злякався кінь, оскільки віз перекинувся й 44-річний чоловік загинув, отримавши травми не сумісні з життям.
Іншого 60-річного потерпілого було госпіталізовано з травмами до Чутівської центральної районної лікарні. Стан здоров’я травмованого чоловіка – середньої тяжкості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:01
2 квітня
12:12
31 березня
16:13
29 березня
Оголошення
18:47, 29 березня
2
11:46, 1 квітня
9
14:48, 29 березня
4
15:18, 1 квітня