• Головна
  • Небезпечні розваги: що треба пам'ятати про піротехніку
17:35, 28 листопада 2019 р.
Надійне джерело

Небезпечні розваги: що треба пам'ятати про піротехніку

Небезпечні розваги: що треба пам'ятати про піротехніку

25 листопада на семінарі для підприємців, організованому за ініціативи Головного управління ДСНС у Полтавській області присутні наочно побачили яку небезпеку можуть нести пітарди та хлопавки. Під час заходу присутнім пояснили як вибрати якісну піротехніку.

По-перше, на упаковці має бути знак відповідності. За словами підприємців, що реалізують піротехніку, виробники часто його підробляють.

Підприємець з Кременчука Ігор Гудим наголосив, що склад та інструкція  піротехніки має бути написана українською мовою.

"Встановлювати та закріплювати феєрверки треба на рівній твердій поверхні, враховуючи відстань до небезпечних зон: заправних станцій, легкозаймистих речовин, місць скупчення людей", - каже пан Ігор.

Крім того, над виробом не має бути ніяких предметів: дерев, електромереж, мостів. Також використовувати зіпсовану піротехніку або ту, яка має дефекти не можна, кажуть в ДСНС.

Не можна запускати петарди чи феєрверки з балконів або у закритих приміщеннях, лише на відстані 100 метрів від будинків та в нетверезому стані. Не нахиляйтесь над феєрверками, відійдіть одразу на безпечну відстань – 30-50 метрів. 

Купувати петарди та феєрверки можна тільки у спеціалізованих магазинах, де є сертифікати.

Якщо ж піротехніка не спрацювала, почекайте 15 хвилин, потім покладіть у воду на 15-20 хвилин й вже потім - у смітник.

Пам'ятайте! Згідно з рішенням Кременчуцької міської ради Полтавської області від 23.12.2014 "Про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів" заборонено використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів.

Організатори, власники закладів, громадяни, які  порушують порядок використання феєрверків та торгівлі піротехнічними засобами, несуть відповідальністьза ст. 195 п. 6 КУпАП, якою передбачено накладання штрафу в розмірі від 525 до 1020 гривень з конфіскацією піротехнічних виробів.

За порушення режиму тиші з 22:00 до 8 години ранку передбачено штраф від 51 до 85 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#піротехніка #дснс безпека сертифікати відео
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...