Суд оголосив вирок учню школи №3, який жорстоко побив працівника "КВБЗ"

Учню школи №3 оголошено вирок. Мова про учня 10 класу, який раніше був засуджений. Хлопець на даний час відбуває покарання у ДУ «Кременчуцька виховна колонія».

Хлопець вчинив кримінальне правопорушення при наступних обставинах:

17.11.2017 року , близько 18 години, перебував на сходовій клітці 4-го поверху під`їзду разом з потерпілим.

В цей час у обвинуваченого виник умисел на спричинення тілесних ушкоджень останньому, і він умисно, наніс один удар кулаком правої руки в ліву частину щелепи , від якого останній впав на бетонну підлогу сходової клітки 4-го поверху. Після цього кулаками обох рук хаотично почав наносити удари по обличчю та голові потерпілого , нанісши не менше 4-х ударів. В результаті злочинних дій потерпілому спричинені тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно - мозкової травми, забою головного мозку з крововиливом під м`яку мозкову оболонку мозочка; рани потиличної ділянки волосистої частини голови ( на момент об`єктивного огляду лінійної форми рубець); рани верхньої губи справа (на момент об`єктивного розгляду рубець); перелому кісток носа зі зміщенням; гематоми навколо правого та лівого ока, з крововиливом в коньюктиву правого і лівого ока; численних масивних зливних між собою гематом обличчя (на момент об`єктивного огляду у вигляді пігментації шкури обличчя), за ступенем тяжкості, згідно висновку судово - медичної експертизи № 99 від 26.02.2018 року визначаються як тілесні ушкодження середнього ступеню тяжкості, за критерієм тривалого розладу здоров`я.

Обвинувачений в судовому засіданні вину в інкримінованому злочині визнав повністю, цивільний позов визнав частково, а саме визнав в частині відшкодування завданої матеріальної шкоди в сумі 12454, 89 грн., в частині відшкодування моральної шкоди не визнає, в подальшому визнав в сумі 10000 і показав, що восени 2017 року їхав в маршрутці і побачив в автобусі дівчину його знайомого, яку бачив в соціальних мережах і вирішив познайомитися, і разом провести час.

Дівчина була разом з двома чи трьома подругами. Вони вийшли на зупинці громадського транспорту і він вийшов за ними. В цей час до дівчат підійшов потерпілий, як він зрозумів, він їх раніше знав. Дівчата пішли в сторону вулиці Манагарова до магазину. А обвинувачений та потерпілий так познайомилися між собою. Під час ходьби між ним та потерпілим виникла конфліктна ситуація, яка полягала в тому, що останній не бажав спілкуватися з ним і казав, щоб він не йшов з ними. Його обурив тон зверхньої розмови з ним потерпілого. В цей час дівчата підійшли до під`їзду будинку по вул. Манагарова і зайшли в під`їзд разом з потерпілим, а він залишився на вулиці, так як його щось відволікло, двері під`їзду закривались через замок.

Десь через 5-10 хвилин з під`їзду вийшла жінка і він зайшов в під`їзд, побігши по сходах вверх. На якомусь поверсі на між сходовій площадці, зараз точно не пам`ятає, він побачив потерпілого і поряд з ним одну чи дві дівчини. Підійшовши до потерпілого сказав останньому , що не потрібно кидатись словами і зразу ж наніс удар кулаком правої руки в обличчя, в щелепу зліва потерпілого, від якого впав боком на підлогу площадки і він почув характерний звук удару голови потерпілого об бетонну підлогу площадки. Після цього він звернув увагу, що дівчат поряд вже не було. Потерпілий продовжував лежати без руху і він, вбачаючи, що потерпілий «прикидається» наніс кілька ударів ногою по бедрам його ніг, потерпілий не відреагував на них. Нахилившись до потерпілого він підняв його тулуб і посунув спиною до стіни після чого наніс близько 10-ти ударів кулаками обох рук в область обличчя та черепа , удари наносив близько 5 хвилин. Потерпілий при цьому ніяких рухів не робив. Потім він побачив багато крові на підлозі і збіг сходами і вийшов з під`їзду. Від розмови з потерпілим на вулиці до нанесення останньому тілесних ушкоджень пройшло близько 10 хвилин. Так як його руки були в крові, він купив воду в магазині і вимивши руки поїхав на маршрутці додому, прибувши близько 21 години. Після першого удару потерпілий впав і втратив свідомість, чи приходив до тями потім, сказати не може. Як був одягнений потерпілий не пам`ятає. При падінні у потерпілого можливо випала шапка, чи випадало щось ще, сказати не може. Після цієї події з дівчатами він не зустрічався. Під час події він не перебував в стані алкогольного чи наркотичного сп`яніння. Щиро кається у скоєному, вважає, що потерпілому його діями спричинена матеріальна школа в сумі 5798,83 грн. та моральна шкода в зв`язку з лікуванням та ушкодженням здоров`я в сумі 10000 грн.

Потерпілий в судовому засіданні показав, що він працює слюсарем в ПАТ «КВБЗ» близько трьох років. Обвинуваченого до цього не знав, стосунків ніяких не має. 17.11.2017 року близько 18 години йому на мобільний телефон подзвонила знайома , яку він знав близько року і з якою познайомився, коли остання перебувала на виробничій практиці на заводі та запропонувала зустрітися з метою повернення йому боргу в сумі 400 грн. Вони домовилися зустрітися на зупинці громадського транспорту «Вагонобудівний завод». Прийшовши на зупинку він чекав близько півгодини. Дівчата вийшли з маршрутного таксі № 2 з якого також разом з ними вийшов обвинувачений. Як він зрозумів обвинувачений був з ними разом і він є їх знайомим, але його ніхто з дівчат не знайомив.

Після вони всі разом пішли в сторону ринку « Крююківчанка», як пояснила знайома додому, щоб взяти кошти. Обвинувачений при цьому йшов за ними на метр позаду, намагаючись з ним розмовляти, але він не відповідав. Дійшовши до магазину «АТБ» та магазину «Малятко» ОСОБА_5 запропонувала зайти в під`їзд будинку, де вона проживає, покурити, і він разом з ними зайшли в під`їзд і піднялися на 4-й поверх, при цьому дівчата йшли попереду, а він за ними. На сходовій клітці 4-го поверху дівчата закурили, а він стояв поряд і не курив. Потім знайома сказала, що їй необхідно відійти за коштами додому і спустилася сходами вниз. Через кілька хвилин після цього по сходах піднявся обвинувачений, який вимагав від нього віддати йому свій мобільний телефон і не дочекавшись відповіді, без попередження вдарив його кулаком правої руки в область лівої щелепи. Від удару він впав на підлогу площадки переходу між сходами правим боком, а обвинувачений продовжував наносити йому удари кулаками обох рук в область голови, нанісши близько 4-х ударів.

При цьому ОСОБА_5 і ОСОБА_17 були присутні, а саме ОСОБА_5 весь час стояла поряд з ним та ОСОБА_15 , а ОСОБА_17 підійшла після нанесення йому ударів. При цьому, в правій кишені джинсів у нього був гаманець чорного кольору з 300 або 400 гривнями, який ОСОБА_5 нахилившись витягла, тобто витягла з кишені через хвилину після нанесення йому ударів руками ОСОБА_15 . Що потім робила ОСОБА_5 з гаманцем сказати не може, так як не пам`ятає. В цей час по сходах поверхом нижче піднімався якийсь хлопець, як він потім зрозумів, і ОСОБА_17 , ОСОБА_5 та ОСОБА_14 , побачивши його, пішли вниз по сходах. Хлопець , піднявшись на площадку сходової клітки і побачивши його викликав швидку допомогу, при цьому дівчат та ОСОБА_18 на місці вже не було, а «швидка» прибула через 10-20 хвилин. Оглянувши його та надавши першу допомогу, з`ясувавши його анкетні дані, його машиною «швидкої допомоги» доправили в нейрохірургічне відділення 3-ї міської лікарні м. Кременчука, де він вже виявив пропажу гаманця та мобільного телефону « Леново А 630Т , імей НОМЕР_1 , в якому знаходилася сім-карта « Київстар»

з номером НОМЕР_2 , телефон він придбав в 2015 році, паспорту і куртки коричневого кольору зі шкірзамінника. Після проведення стаціонарного лікування його направили на роботі на легку працю. По лікарняному листу на підприємстві йому виплатили кошти, яку суму сказати не може. Ні обвинувачений, ні його законний представник в ході досудового розслідування ніяких вибачень у нього не просили і не пропонували якимось чином відшкодувати завдану шкоду. Заявлений цивільний позов підтримує в повному обсязі. Даним злочином йому спричинені матеріальна шкода, яка виразилася у понесених витратах на лікування та спричинені душевні та моральні страждання внаслідок спричинення тілесних ушкоджень, тривалому лікуванні, у емоційних та душевних стражданнях, яких він зазнав у зв`язку з неправомірними діями обвинуваченого та перенесеного нервового потрясіння, в нього порушився нормальний життєвий уклад, тощо. Цивільний позов підтримує в повному обсязі.

Для детального ознайомлення з кримінальною справою варто перейти за посиланням.

Суд ухвалив обвинуваченого визнати винуватим за ч. 1 ст. 122 КК України та призначити покарання у виді 2( двох) років 6 ( шести ) місяців позбавлення волі.

На підставі ч. 4 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання , що призначено за даним вироком, більш суворого, що призначено за попереднім вироком Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 26.07.2018 року, визначити ОСОБА_2 остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 3 ( три) роки 3 ( три) місяці. Зарахувати в строк відбутого покарання ту частину покарання, що відбута за вироком Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 26.07.2018 року з 10.01.2019 року по 24.11.2019 року.

Стягнути з батьків на користь потерпілого завдану майнову шкоду в розмірі 5798,83 грн. та моральну шкоду в розмірі 15000 грн. В іншій частині позову - відмовити.

суд кременчук поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Рейтинг
Пока еще никто не оценил
326 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Як повідомляють в Головному управлінні статистики в Полтавській області, опублікувало дані щодо чисельності населення області.  Станом на 1 грудня 2019 року на території Полтавщини проживає 1 млн 380 тис. 346 осіб - це постійне населення. Наявне населення - 1 млн 388 тис. 184 людини (разом з тимчасово проживаючими).  У Полтаві постійне населення - 279 тисяч 758 осіб. У Кременчуці - 218 тисяч 190 громадян. У Горішніх Плавнях - 53 тисячі 575 осіб. У 2013 роц...
Общество
Магазин секонд хенд, сток Euro Style shopping Кременчуг объявляет о полной распродаже Зимнего сезона! Самые максимальные скидки и минимальные цены только 2 недели! Только брендовая одежда и обувь, оригинальные и качественные вещи по самым низким цена в Кременчуге! С 8 февраля 2020 года Весенний завоз! До 8 февраля действуют акционные цены и ежедневные акционные предложения. Ознакомиться с нашими ежедневными предложениями вы можете на наших страничках в соц...
Общество
У Кременчуці оновили станцію екстреної медичної допомоги міста Кременчука, яка підпорядковується обласному центру, та обслуговує жителів міста та навколишніх населених пунктів. На станції екстреної медичної допомоги №2 м. Кременчука КУ "Полтавський обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" ) замість старого збудовано новий ангар для зберігання автомобілів. Роботи проведено за рахунок коштів міського і обласного бюджетів 50/50 – 722...
Культура
Українсько-казахський проект під назвою "Усе буде добре" відкрився у Києві. Полотна відомої художниці Наталі Мкртчян розмістили у приміщенні Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна". На вернісажі побував й сам експрезидент. Свої картини пані Наталя пише в стилі реалізму. В основному, це пейзажі та портрети на українську тематику. На її картинах зображені діти, жінки у вишиванках, сільські "шевченківські" хати. А кролики, цуцики та котики наче живі й д...
Спорт
У вихідні, 25-26 січня, в спортивному клубі "Нафтохімік" пройшли серед шахістів. Змагалися між собою початківці на виконання нормативу 4 розряду (1-го юнацького). Про це повідомив у Фейсбуці тренер Андрій Зазуляк. Усього взяли участь у змаганнях тридцять учасників, серед яких вихованці СК "Нафтохімік", "Лідеру", шахматного клубу "Каїсса", дитячо-юнацького клубу "Дебют". Під час змагань дванадцять учасників виконали норматив:  - 1 місце - Бабенко Святослав...
Криминал
Сьогодні, 27 січня, до поліціянтів надійшло повідомлення про крадіжку. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції. Чергові поліціянти на залізничному вокзалі опитували свідків крадіжки. До правоохоронців звернулася 30-річна жінка, у якої викрали рюкзак з особистими речами.  У залі очікування станції «Кременчук» невідомі викрали у жінки рюкзак з грошима та речами. Рюкзак жінки та підозрюваного у крадіжці знайшли поліціянти.  Під час поверхневої перевір...
Общество
МОЗ повідомило про кількість померлих від страшної інфекції. Станом на 26 січня 2020 року у світі зареєстровано 2 014 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції 2019-nCoV, 56 з них - летальні. Окрім Китаю, захворювання зафіксовано у 10 країнах світу. Україна продовжує виконувати усі технічні рекомендації ВООЗ щодо попередження розповсюдження нового коронавірусу. В аеропорту Бориспіль з 26 січня проводиться температурний скринінг пасаж...
Общество
Сьогодні, 27 січня, на декількох перехрестях в центрі міста не працюють світлофори. Про це повідомили у службі мера на Фейсбуці. Тож за інформацією з КП "Міськсвітло" з 10:30 світлофори не працюють на перехрестях: - вул. Троїцької - вул. Небесної Сотні; - вул. Небесної Сотні - вул. Івана Мазепи; - вул. Івана Мазепи - вул. Шевченка. Відключені світлофорні об'єкти через планове відключення АТ "Полтаваобленерго" на ТП-62.
Общество
Оприлюднені результати масштабного моніторингу масла солодковершкового, який проводився в рамках медійного проєкту «СТОП Фальсифікат». У рамках проєкту громадськими активістами та журналістами були відібрані зразки масла солодковершкового у торгових мережах у чотирьох регіонах України: Сумах, Черкасах, Новій Одесі (Миколаївська область) та в Калуші (Івано-Франківська область). Усього було відібрано 77 зразків масла (231 пачка).  Відповідно до етикетки, від...