Учні ліцею №17 та №13 били та грабували людей. Суд вирішив долю молодиків

Учні ліцею №17 та №13 били та грабували людей. Суд вирішив долю молодиків

Нещодавно у Кременчуці в Автозаводському суді розглянули трьох хлопців. Хлопці чинили протизаконні дії: били та грабували людей.

У судовій справі осіб позначають за номерами.

ОСОБА_5 з м. Каменець-Подільський, Хмельницької області, освіта неповна середня, навчається в Кременчуцькому ліцеї № 13 «Авіор», раніше судимий.

ОСОБА_4 , з с. Дмитренки, Новосанжарського району, освіта неповна середня, навчається в Кременчуцькому ліцеї № 13 «Авіор».

ОСОБА_6 ,з міста Кременчука, освіта неповна середня, навчається у 9 -Б класі Кременчуцького ліцею № 17 «Вибір» імені М.Г. Неленя

Суд встановив не один епізод кримінальної справи.

20.05.2019, близько 22.00 години, ОСОБА_6 , за попередньою змовою з ОСОБА_5 , перебуваючи біля спортивного майданчику поблизу будинку 17 по вулиці Молодіжній міста Кременчука, побачили раніше незнайомого ОСОБА_8. Його вони вирішили пограбувати. ОСОБА_6 підбіг ззаду до ОСОБА_8 , який перебував до нього спиною, та наніс удар кулаком лівої руки в область лівого вуха, в результаті чого той впав на землю на правий бік, тримаючи мобільний телефон у лівій руці.

Після чого ОСОБА_6 нахилившись над потерпілим продовжував наносити йому удари кулаком правої руки в вісочну ділянку з лівої сторони, в область лівої лопатки та грудної клітини. ОСОБА_5 в свою чергу, підбігши до них, почав наносити удари ногами по голові потерпілого, після чого той, захищаючись, закрив голову обома руками. Під час побиття потерпілий перевернувся на спину, продовжуючи захищати голову руками. В цей час ОСОБА_6 схопив потерпілого за ліву руку та шляхом ривку, заволодів мобільним телефоном марки «Blackviev Ultra Plus» . Після чого ОСОБА_6 спільно з ОСОБА_5 продовжили наносити удари ногами в область голови потерпілого, в результаті чого завдали ОСОБА_8 тілесні ушкодження.

Згідно висновку експерта потерпілий був у синцях, але завдані травми оцінили як ЛЕГКІ тілесні ушкодження.

Вартість мобільного телефону складає 826,67 гривень згідно експертизи.

У подальшому ОСОБА_6 разом із ОСОБА_5 з місця скоєння кримінального правопорушення зникли, викраденим майном розпорядилися на власний розсуд.

Крім того 26.08.2019 близько 02.40 години неповнолітній ОСОБА_4 разом з неповнолітнім ОСОБА_5 , перебуваючи біля другого під`їзду будинку 5 по кварталу 297 міста Кременчука, побачили у автомобілі марки « SeatCordoba» з д.н.з. НОМЕР_3 раніше незнайомого ОСОБА_10 .

ОСОБА_5 , діючи узгоджено з ОСОБА_4 , підійшов до вищевказаного автомобіля, де розпилив у обличчя потерпілого невстановлену речовину з балончику. Після чого, потерпілий ОСОБА_10 вийшов з автомобіля та намагався захиститися. Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_5 , діючи узгоджено з ОСОБА_4 , наніс потерпілому удар ногою в область грудної клітини, від чого останній впав на правий бік. Підійшовши до лежачого, взяв його за руку та почав тягнути потерпілого від автомобіля в сторону третього під`їзду будинку.

ОСОБА_4 , допомагаючи ОСОБА_5 тягти потерпілого, з метою подолання опору наніс йому два удари лівою та правою ногою почергово в спину справа в область ребер. В подальшому ОСОБА_4 , перебуваючи разом з потерпілим навпроти третього під`їзду будинку 5 по АДРЕСА_8 міста Кременчука, додатково наніс ОСОБА_10 ногою два удари в область ребер справа. Продовжуючи свою злочинну діяльність, ОСОБА_5 , діючи узгоджено з ОСОБА_4 , узяв з правої кишені куртки потерпілого гаманець, з якого витягнув грошові кошти в сумі 1800 гривень, та наніс йому ще один удар ногою в спину ззаду. В цей час ОСОБА_4 з метою подолання опору потерпілого знаходився поруч.

Згідно висновку експерта № 469 від 20.09.2019 року у гр. ОСОБА_10 , виявлені тілесні ушкодження у вигляді:

- закритої травми грудної клітини, з переломами задніх відрізків 6-7-8-9-го ребер справа посередньо та задньо-підпахвовій лінії, гемотораксу, відносяться до СЕРЕДНЬОГО ступеню тяжкості за ознакою тривалого розладу здоров`я.

- саден в ділянці куприка, лівій п`яті, зовнішній поверхні правої стопи, передній поверхні правого колінного суглобу, внутрішній поверхні лівого гомілково-ступневого суглобу; синців на грудній клітині справа, в поперековій ділянці зліва, зовнішній поверхні правого стегна, за ступенем тяжкості відносяться до ЛЕГКИХ тілесних ушкоджень.

У подальшому ОСОБА_4 разом із ОСОБА_5 з місця скоєння кримінального правопорушення зникли, викраденим майном розпорядилися на власний розсуд.

Суд ухвалив:

За сукупністю вироків, визначити ОСОБА_5 покарання у виді 5 (п`яти) років 6 (шести) місяців позбавлення волі без конфіскації майна.

ОСОБА_4 засудили до випробувального терміну, встановивши йому іспитовий строк 2 (два) роки, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу

ОСОБА_6 у результаті отримав відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк 1 рік, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу

суд поліція правоохоронці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
493 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии