НБУ змінив порядок користування рахунками для приватних підприємців

НБУ змінив порядок користування рахунками для приватних підприємців

Як повідомляють на сайті Національного банку України (НБУ), відповідно до постанови №162 від 27 грудня 2019 підприємцям заборонять використовувати їх поточні рахунки для оплати особистих потреб.

Цей документ передбачає зміни у тексті Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків і кореспондентських рахунків банків - резидентів та нерезидентів.

Текст Інструкції доповнили нормою, згідно з якою банки можуть здійснювати усі види розрахунково-касових операцій в гривнях за поточними рахунками підприємців, окрім операцій, що пов'язані з власними потребами.

Підприємці зокрема можуть після сплати податків перерахувати кошти з таких рахунків на власні поточні рахунки, які були для інших операцій не пов'язаних з професійною діяльністю.

Все через те, що відповідно до нового Податкового кодексу усі банки передаватимуть повідомлення про відкриття чи закриття рахунків підприємця до податкової служби, де платник податків перебуває на обліку. Тут мається на увазі, що банками надається інформація про усі рахунки, в тому числі й для особистих потреб.

податки рахунки нбу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
87 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии