Оренда білбордів в Кременчуці

Оренда білбордів в Кременчуці

Багато хто недооцінює роль реклами в бізнесі. Завдяки такому інструменту як зовнішня реклама можна підвищити лояльність до компанії. Як результат - пасивний спостерігач стає активним покупцем. Серед багатьох агенцій з розміщення реклами завжди треба обирати тільки перевірену компанію. Це гарантія успішного проекту, а також того, що ви залишитесь цілком задоволені співпрацею.

До кого можно звернутися з цього питання? Орендувати білборд у Кременчуці Вам допоможе рекламне агентство IDMedia. Ми успішно займаємось зовнішньою рекламою більш ніж 10 років. За ці роки компанія продемонструвала своїм клієнтам професійний підхід до вирішення основних завдань та зібрали найбільшу базу рекламних поверхонь для розміщення зовнішньої реклами. Ми займаємося розміщенням зовнішньої реклами по всій Україні - білборди, скролли, сітілайти, брандмауери. 100% покриття по областям України, в більш ніж 750 містах країни, понад 130000 поверхонь. В 2019 компанія здобула престижні нагороди і стала «Лідером галузі 2019» та «Компанія року».

Як показує практика, зовнішня реклама є найефективнішою, оскільки вона добре запам'ятовується і ефективно підвищує авторитет будь-якої організації. До процесу просування компанії потрібно підходити комплексно, експериментувати з форматами та місцями для розміщення. Не мало важливий і макет який плануєте розміщувати. Він повинен за 2-3 секунди розповісти про рекламне посилання та давати всі відповіді.

Оренда білбордів в Кременчуці, фото-1 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-2 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-3 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-4 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-5 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-6 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-7 Оренда білбордів в Кременчуці, фото-8

Чому все частіше використовують зовнішню рекламу?

Зовнішня реклама має ряд переваг, а саме:

1.Доступна ціна. Середня вартість розміщення зовнішньої реклами в Кременчуці становить 60-70 грн на день. 

2.Сила впливу. Люди постійно контактують з зовнішньою рекламою. При таких умовах підвищується популярність торгової марки. Показник потенційних контактів становить в середньому 10000 осіб на добу.

3.Різні типи рекламних поверхонь направлені на різні цільові аудиторії. Існує кілька видів зовнішньої реклами. Залежно від особистих переваг і поставлених цілей потрібно зробити правильний вибір - скроли, сітілайти, білборди, брандмауери, беклайти. Можна їх застосовувати одночасно.

4.Наявність цільової аудиторії. Бажано розмістити зовнішню рекламу в тому місці, кому вона адресована. Білборди та сітілайти в Кременчуці знаходяться в найбільш популярніших містах.

5.Добре ставлення до зовнішньої реклами. Білборд став невід’ємною частиною сучасного міста. 

Фахівці рекламної агенції IDMedia використовують кращі матеріали і високу якість друку для того, щоб Ваш сюжет був привабливий та помітний. Можемо запропонувати будь-який вільний білборд в Полтавскій області.

Хочете підвищити інтерес до Вашої компанії або проінформувати ? Орендувати білборд в Кременчуці - оптимальне рішення. Досить зайти на наш сайт і підібрати тип конструкції та вибрати місто. Якщо виникли додаткові питання, які стосуються розміщення реклами - телефонуйте нам. (044)466 53 55

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
79 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии