Відділ статистики у Кременчуці реорганізовано: куди подавати дані кременчуцьким підприємцям

Відділ статистики у Кременчуці реорганізовано: куди подавати дані кременчуцьким підприємцям

З 1 січня 2020 року управління статистики у місті Кременчуці припинило свою діяльність як й аналогічні установи в інших районах області.

Тож усі форми державної статистичної та фінансової звітності підприємцям пропонують подавати:

1) в електронному вигляді за допомогою:

- безкоштовного програмного забезпечення “Кабінет респондента”;

- комерційного програмного забезпечення (детальна інформація розміщена у розділі “Електронна звітність”).

2) на паперових носіях до Центру обслуговування респондентів “Єдине вікно” Головного управління статистики у Полтавській області за адресою: 36039, м. Полтава, вул. Пушкіна, 103, кім. 3; тел.: (0532) 56-18-47, 56-19-62.

Більше інформації дивіться ТУТ.

Перелік форм державних статистичних спостережень, за якими повинно звітувати підприємство у поточному році, можна отримати у сервісі “Пошук за кодом ЄДРПОУ”.

Бланки форм державних статистичних спостережень, інструкції (роз’яснення) щодо їх заповнення представлені у рубриці “Альбом форм державних статистичних спостережень”.

Терміни подання форм статистичної та фінансової звітності представлені у рубриці “Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності”.

Звертаємо увагу, що отримати відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України по Полтавській області можна в Головному управлінні статистики у Полтавській області. Довідкова інформація за тел.: (0532) 56-17-62.

Доступ до "Кабінету респондента" відкрито з 1 лютого 2019 року за посиланням: https://statzvit.ukrstat.gov.ua/.

У "Кабінеті респондента" можна в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в "Кабінеті респондента" необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування*.

Сервіс підтримує електронний підпис кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг (акредитованих центрів сертифікації ключів - АЦСК), перелік яких наведений у таблиці.

Перелік АЦСК, які підтримуються в "Кабінеті респондента", буде розширюватися.

Коректна робота в "Кабінеті респондента" можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

У разі виникнення питань щодо роботи в "Кабінеті респондента" Ви можете скористатись інструкцією користувача, розміщеною безпосередньо у "Кабінеті респондента", або звернутись за консультацією до територіальних органів Держстату (телефони наведені на головній сторінці https://statzvit.ukrstat.gov.ua/ в розділі "Контакти"). 

Електронною адресою приймального шлюзу системи електронної звітності Держстату є e-mail: [email protected]

УВАГА! У зв’язку з перенавантаженням поштового серверу і приймального шлюзу системи електронної звітності, яке зазвичай відбувається в останній день подання квартальної та річної статистичної і фінансової звітності, можливі технічні проблеми із вчасною доставкою електронної звітності та квитанцій.

З метою уникнення вищезазначених проблем у відомстві рекомендують відправляти електронну звітність завчасно, а не в останній день її подання.

Неподання органам державної статистики даних для проведення державних статистичних спостережень або подання їх із запізненням підпадає під дію ст. 186-3 КУпАП.

За консультаціями щодо подання статистичної та фінансової звітності в електронному вигляді можна звернутися до управління інформаційних технологій за телефонами: 52-59-79, 50-07-37.

дані статистика кременчук подання електронне
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
214 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии