"КрАЗ" пропонують передати "Укроборонпрому", а скорочення на "Укртатнафті" ставлять у приклад: круглий стіл

"КрАЗ" пропонують передати "Укроборонпрому", а скорочення на "Укртатнафті" ставлять у приклад: круглий стіл

У Кременчуці зібрався "Круглий стіл". Полтавський обласний центр зайнятості запросив на зустріч представників підприємств міста, голову міста та керівництво місцевого центру зайнятості. Мова йшла про шляхи працевлаштування населення міста.

Міський голова Віталій Малецький наголосив, що добрим прикладом є підприємство Вагонобудівного заводу. Політика країни змінилася і тому тепер це підприємство підтримує держава. Це позитивно впливає на працевлаштування населення.

Поганим прикладом серед інших підприємств, міський голова назвав "КрАЗ". Він зазначив, що підприємство наразі працює у половину зміни. Лунала пропозиція передати "КрАЗ" до "Укроборонпрому". Малецький вказав, що власник призвів до занепаду підприємства. Місто недоотримало багато запланованого податку до бюджету.

Як приклад позитивного, але скорочення штату, міський голова назвав процес мінімізації витрат на "Укртатнафті". За його словами - це гідний приклад того, як врятувати підприємство і залишити не всіх людей.

Також, як гарний приклад привели і "Джапан Тобакко Інтернешнл", яке впроваджує європейські принципи.

Малецький розповів про проблеми, коли підприємці не влаштовують офіційно своїх працівників при цьому мають розгалужену мережу - наприклад, ларьки, точки продажу. Міський голова закликав податківців та перевіряючі органи звертати увагу на це питання.

Місто планує виділити кошти на обладнання кременчуцького центру зайнятості.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва розповіла про реорганізацію центру зайнятості області шляхом перетворення їх у філії.

Кременчук вона назвала містом, де найбільше офіційних працевлаштувань.

Наразі людина, яка приходить до служби зайнятості отримує два направлення на роботу, а далі супровід при поході на роботу.

Пані Клавдієва розповіла про небажання населення шукати роботу, натомість бажання отримувати соціальну допомогу.

Служба зайнятості займається наразі рекрутингом. Серед усього у працевлаштуванні допомагають дороги до сіл. У таких селах, де зробили дороги люди починають працювати вахтовим методом.

Докладно дивіться у відео:

місто кременчук гроші
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
242 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии