Двічі по дві пляшки коньяку вкрав кременчужанин у різних "Маркетоптах"

Двічі по дві пляшки коньяку вкрав кременчужанин у різних "Маркетоптах"

У Кременчуці судили чоловіка, який крав з магазину алкогольні напої.

Про це йдеться у судовому реєстрі.

Суд встановив, що 14.11.2019 року близько 14 год. 45 хв., обвинувачений, перебуваючи в приміщенні магазину «Маркетопт» по вул . Київській, буд. 1/49 в м. Кременчуці Полтавської області, умисно, діючи з корисним мотивом, таємно викрав з торгової полиці магазину дві пляшки коньяку марки «Арагвелі 5 років» об`ємом 0,5 л вартістю по 194 грн. кожна, на загальну суму 388 грн. З місця вчинення злочину чоловік зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив ПП «Август - Плюс» матеріального збитку на загальну суму 388 грн.

Повторно, 17.11.2019 року близько 14 год. 55 хв., ОСОБА_1 , перебуваючи в приміщенні магазину «Маркетопт» по пр. Свободи, буд. 22 Б в м. Кременчуці Полтавської області, умисно, діючи з корисним мотивом, таємно викрав з торгової полиці магазину дві пляшки коньяку марки «Арагвелі 5 років» об`ємом 0,5 л вартістю по 194 грн. кожна, на загальну суму 388 грн. З місця вчинення злочину зник, викраденим розпорядився на власний розсуд, чим спричинив ПП «Август - Плюс» в особі матеріального збитку на загальну суму 388 грн.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочинів, що йому інкримінується визнав повністю та не заперечував викладені в обвинувальному акті фактичні обставини вчинення злочинів.

Суд визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 185, ч.2 ст.185 КК України і призначив йому покарання:

за ч. 1 ст. 185 КК України - у виді трьох місяців арешту;

за ч. 2 ст. 185 КК України - у виді двох років обмеження волі.

На підставі ч. 1,2 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів визначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим і вважати його засудженим на два роки обмеження волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити  від відбування покарання з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк на два роки, поклавши відповідно до ст. 76 КК України обов`язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання.

Процесуальні витрати пов`язані із залученням експертів на суму 1256,08 грн., стягнути на користь держави.

суд поліція правоохоронці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
89 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии