• Главная
  • Акція «Озеленення України» в Кременчуці переноситься через карантин
14:20, 12 марта 2020 г.
Надежный источник

Акція «Озеленення України» в Кременчуці переноситься через карантин

Акція «Озеленення України» в Кременчуці переноситься через карантин

Захід з висадження дерев 20 та 25 березня в Кременчуці перенесено на квітень. Про зміну дати заходу буде повідомлено додатково.

Ми писали, що лісгосп надасть 200 саджанців дерев для парку "Придніпровський". Організатор заходу в Кременчуці голова ГО "Екорух" Зелена планета" Геннадій Тертичний.

Міська влада схвалила проведення такої акції в нашому місті та надала перелік локації, де буде проводитися акція.

"Головною метою акції Озеленення Кременчука є об᾽єднання мешканців міста навколо нагальних екологічних питань. Тому надзвичайно важливо залучити до акції якомога більшу кількість учасників, особливо молодь.  Акція триватиме протягом місяця протягом якого учасники будуть не тільки висаджувати дерева, а й доглядати за ними щоб вони прижилися.

Дуже тішить, що на сьогоднішній день до акції долучилися деякі організації міста. Чекаємо активної участі та допомоги в Озелененні Кременчука й від наших потужних підприємств, які теж переймаються питаннями екології в місті.
На організацію та проведення екологічного заходу кошти з бюджету не передбачено і не виділяються, тому маємо потребу в саджанцях дерев (хвойні, берези, дуби тощо), робочі рукавиці, добрива", - написав пан Тертичний у Фейсбуці.

Виникає запитання до міської влади: "Чому дерева та насадження лише випилюються?", адже поновлювати їх на території міста потрібно. Є аварійні старі дерева, які вітер вириває з коренем, чи падають гілки на автомобілі та громадян, тому їх слід спилювати. Але ж нові, молоді дерева, де вони? 

Так, насадили алею по вулиці Богаєвського у 2018 році, а в інших місцях?

"Вчера люди под видом комунальщиков на автомобилях спецтранспорта спилили 4 вполне здоровых дерева твердой породы, при этом их рост никому не мешал - ни проводам, ни зданиям, ни людям, но все таки их спилили и быстро погрузили на машины и дальше их судьба не известна, но естт предположение что они уехали на отопление либо котеджей либо бань. Что за вакханалия происходит у нас в городе? Фото со двора дома 27 ул. Приходько (за оптовичком)", - пишуть кременчужани у коментарях.

"Пизавод. Полтавский проспект. Что происходит? К кому обращаться и задать вопрос -зачем? Просто взяли и вырубили все деревья. Люди которые здесь живут сюда ходили отдыхать и гулять с детьми,летом,весной и осенью красота была. А ещё летом под палящим солнцем только под деревьями возможно было ходить, иначе солнечный удар гарантирован. Сейчас просто убогий вид... Все люди проходят и возмущаются... Опять у людей забыли спросить или как".

Ми писали про те, що наразі із локацій - парк "Придніпровський" та земельні ділянки біля доріг. Інвентар волонтерам та охочим надасть КП "Благоустрій". Саджанці надасть лісництво.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#озеленення #ГО_Екорух_Зелена_планета #дерева
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...