• Главная
  • В Україні заборонили ввезення з Китаю домашніх та м’ясоїдних тварин
11:21, 3 марта 2020 г.
Надежный источник

В Україні заборонили ввезення з Китаю домашніх та м’ясоїдних тварин

В Україні заборонили ввезення з Китаю домашніх та м’ясоїдних тварин

Держпродспоживслужба тимчасово заборонила ввезення в Україну з Китаю домашніх (собак, котів тощо) та диких м’ясоїдних тварин.

Це рішення було прийнято з метою мінімізації ризиків занесення на територію України збудника COVID-19, відповідно до статей 33 та 96 Закону України «Про ветеринарну медицину», з урахуванням рекомендацій, викладених у Кодексі здоров’я наземних тварин МЕБ.

Наразі, згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин на території Гонконгу зареєстровано захворювання на коронавірус у тварини (собака).

Триває вивчення зазначеного випадку, тварина утримувалася в тому ж будинку, де було встановлено випадок короновірусу у власника.

Коронавірус можуть переносити тварини, в тому числі і домашні. Вони є проміжними переносниками і можуть заражати своїх господарів. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я, посилаючись на дані ВООЗ.

– Найбільш вірогідними природними резервуарами для SARS-CoV-2 є кажани, але вважається, що вірус подолав видовий бар’єр для людини від іншої проміжної тварини-господаря, – йдеться в повідомленні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#тварини #вооз #китай #ввіз
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...