• Главная
  • За списування учнів каратимуть, - Міністр освіти Новосад
12:50, 3 марта 2020 г.
Надежный источник

За списування учнів каратимуть, - Міністр освіти Новосад

За списування учнів каратимуть, - Міністр освіти Новосад

Міністр освіти Анна Новосад повідомила, що для вчителів і учнів передбачені санкції за порушення академічної доброчесності. Про це пише Українська правда.

У вчителів це проявляється під час участі в різних конкурсах або в рамках підвищення кваліфікації, хабарництва, необ'єктивного оцінювання тощо.

«Ті педагогічні працівники, щодо яких буде встановлено порушення академічної доброчесності, наприклад, можуть не отримувати будь-які види заохочень, бути позбавлені педагогічного звання і т.д.», - пояснила Новосад.

А в учнів порушення академічної доброчесності проявляється в обмані, списуванні, фальсифікації, використанні під час контрольних допоміжних матеріалів або технічних засобів тощо.

За словами міністра, рішення про санкції приймає педагогічна рада. Наприклад, учневі можуть порекомендувати пройти підсумкове оцінювання або державну підсумкову атестацію повторно. Також можуть позбавити академічної стипендії або призового місця на змаганнях.

«Важливо не карати, а, перш за все, пояснювати. Тому спочатку має бути зауваження і роз'яснення. Якщо вчитель помітив учня, який списує, то йому насамперед слід зробити зауваження і пояснити, чому списувати - шкідливо», - додала Новосад.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школа #учні #покарання
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...