• Главная
  • Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус
08:49, 4 марта 2020 г.
Надежный источник

Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус

Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус

Уся офіційна інформація про те, що треба знати про коронавірус відтепер у доступі на спеціально створеній сторінці уряду України.

Для громадян там є оперативна інформація про ситуацію в країні, способи зараження та передачі, а також інформація про кількість ізольованих боксів, тест-систем.

Можна почитати й хто в групі ризику, як проводять діагностику захворювання, знайти контакти посольств України за кордоном, а також відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад:

Чи готова Україна до випадків захворювання, викликаного новим коронавірусом?

Так, Україна має чіткий план дій. Медична система України готова реагувати на можливі випадки COVID-19 та надавати кваліфіковану медичну допомогу. В Україні близько 12-ти тисяч місць в інфекційних стаціонарах, близько 2-х тисяч лікарів-інфекціоністів та 5-ти тисяч медперсоналу. В українських лікарнях є інфекційні бокси. Система діагностування захворювання налагоджена.

Чи є ліки від захворювання, викликаного новим коронавірусом?

Наразі рекомендованих лікарських засобів, призначених для профілактики чи лікування інфекції, не існує. Пацієнтам надається симптоматичне лікування.

Чи достатня кількість інфекційних боксів, якщо почнуться масові випадки фіксації COVID-19?

Інфекційні бокси використовуються тільки на початкових стадіях розвитку спалаху або епідемії, надалі використовуються всі ліжка інфекційного стаціонару. Надалі перепрофільовуються інші заклади охорони здоров'я. Це світова практика.

Скільки в Україні апаратів штучного дихання? Чи достатньо їх?

В Україні тільки в інфекційних лікарнях 605 апаратів штучного дихання. Цього достатньо. За потреби будуть залучені апарати штучного дихання з інших лікарень.

Що з захисними костюмами? Масками дійсно не обійтися?

Україна забезпечена достатньою кількістю засобів індивідуального захисту. Медична маска допомагає обмежити поширення вірусу, якщо ви захворіли. Важливо дотримуватися гігієни рук та органів дихання, а також уникати тісних контактів з людьми, що мають симптоми захворювання.

Чи є в Україні тест-система для виявлення нового коронавірусу?

Україна закупила тест-систему для виявлення нового коронавірусу. Тест-система та реагенти розраховані на обстеження 960 осіб, чого вистачить до моменту отримання чергових реагентів. Лабораторному діагностуванню на новий коронавірус підлягають лише випадки, які чітко підпадають під критерії ВООЗ як підозрілі.

Більше інформації на урядовому сайті читайте, перейшовши за цим посиланням.

Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус, фото-1
Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус, фото-2
Кабмін створив веб-сторінку з офіційною інформацією про коронавірус, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#коронавірус #лікарні #україна #аналізи
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...