• Главная
  • Кременчуцькі тренери отримують заробітну плату менше мінімальної, - депутат міськради Тетяна Сідерко
10:52, 5 марта 2020 г.
Надежный источник

Кременчуцькі тренери отримують заробітну плату менше мінімальної, - депутат міськради Тетяна Сідерко

Кременчуцькі тренери отримують заробітну плату менше мінімальної, - депутат міськради Тетяна Сідерко

Сьогодні, 5 березня, на позачергову сесію міськради депутат Тетяна Сідерко подала депутатський запит щодо підвищення зарплатні тренерам дитячо-юнацьких спортивних шкіл Кременчука.

Під час виступу вона нагадала, що 14 серпня 2019 року Кабінет Міністрів прийняв постанову №775 "Деякі питання оплати праці працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл", що передбачає підвищення заробітної платні працівникам. Постанова набрала чинності з 1 січня 2020 року.

На сьогодні у Кременчуці зарплатня тренерів не відповідає прописаним сумам в законодавстві. Зараз посадовий оклад тренера складає 3 826 гривень.

"Прошу визначити обсяг фінансових ресурсів для виконання постанови Кабміну №775. Розглянути фінансову можливість для впровадження додаткового коефіцієнта підвищення зарплати для вчителів. Внести відповідні зміни у документацію що стосується бюджету міста та виплачувати усі необхідні видатки працівникам спортивно-юнацьких шкіл Кременчука", - наголосила депутат Тетяна Сідерка.

У свою чергу, вона наголосила, що міськрада досі не прийняла яких-небудь рішень не подала звернень до Кабміну щодо виділення коштів з держбюджету на підвищення заплатні тренерам.

Мер наголосив, що від депутатів подадуть звернення до Кабміну аби з держбюджету виділили кошти на оплату праці кременчужанам.

Зазначимо, що у постанові йдеться, що під час визначення граничних розмірів посадових окладів керівних працівників, інструкторів-методистів, тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл застосовується додатковий коефіцієнт підвищення:

до 1,7 - для тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які мають вищу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів-методистів дитячо-юнацьких спортивних шкіл вищої категорії;

до 1,5 - для тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які мають першу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів- методистів дитячо-юнацьких спортивних шкіл першої категорії;

до 1,3 - для тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які мають другу кваліфікаційну категорію, директорів та інструкторів- методистів дитячо-юнацьких спортивних шкіл другої категорії;

до 1,2 - для тренерів-викладачів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які не мають кваліфікаційної категорії, директорів та інструкторів- методистів дитячо-юнацьких спортивних шкіл без категорії.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#зарплатня #кошти #школи #тренери #кременчук
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...