• Главная
  • Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини»
09:38, 6 марта 2020 г.
Надежный источник

Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини»

Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини»

Працівники Держаудитслужби в Полтавській області провели моніторинг закупівлі на 9 360 тис. грн щодо послуг з друку та доставки газети «Кременчуцькі новини». Про це написала у Фейсбуці представниця ГО "Європейський клуб" Лариса Гориславець.

Підставою для здійснення моніторингу тендеру була інформація від громадських об'єднань, про те, що в закупівлі наявні ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини», фото-1
Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини», фото-2

Моніторинг було розпочато 26 лютого 2020 року, а оприлюднено результати 3 березня. 

У аудиторів виникло запитання щодо переможця тендеру ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст».

"В ході проведення моніторингу процедури закупівлі постала потреба в отриманні пояснення з наступного питання: На які законодавчі акти послався учасник-переможець закупівлі ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» надавши у складі тендерної пропозиції пояснювальну записку від 21 грудня 2019 вихід. № 24-12/291?" - йдеться у повідомленні.

Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини», фото-3

Аудитори проаналізували усі документи та дійшли висновку, що тендерні пропозиції ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» та ТОВ «Фактор-друк» не відповідають "тендерній документації в частині документального підтвердження учасників кваліфікаційних критеріїв", а саме: ці компанії не надали інформацію про наявність працівників відповідної кваліфікації.

У тендерних пропозиціях відсутні документи які підтверджують трудові відносини та освіту працівників, зазначених у довідках, які надали учасники:

  • ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» - Довідку від 24.12.2019 № 24-12/282 з чисельністю працівників 19 осіб;
  • ТОВ «Фактор-друк» - Довідку від 23.12.2019 б/н з чисельністю працівників 8 осіб.

Аудитори Держаудитслужби встановили, що пропозиції учасників ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» і ТОВ «Фактор-друк» не відповідають умовам тендерної документації.

А значить замовник порушив норми законодавства прийнявши рішення про намір укласти договір з ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» (протокол засідання тендерного комітету від 10.01.2020 б/н).

Держаудитслужба виявила порушення у тендері щодо друку газети «Кременчуцькі новини», фото-4


"Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень в установленому законодавством порядку, зокрема в межах законодавства вжити заходів щодо розірвання договору, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про усунення порушення законодавства у сфері публічних закупівель, викладеного у висновку, або аргументовані заперечення до висновку, або інформацію про причини неможливості усунення виявленого порушення", - йдеться у висновках моніторингу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#газета #мільйони #тендер #торги #друк
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...