• Главная
  • Кожен п'ятий українець змінює роботу раз на рік
Робота
09:29, 12 марта 2020 г.
Надежный источник

Кожен п'ятий українець змінює роботу раз на рік

Робота
Кожен п'ятий українець змінює роботу раз на рік

В Україні кожен п’ятий громадянин змінює роботу раз на рік, або навіть частіше. Про це свідчать дані дослідження hh.ua, повідомляється на сторінці «Управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради» у соцмережі Facebook.

Як зазначається, найчастіше люди змінюють роботу через низький рівень оплати праці (таких людей понад 50%). Опитування також показало, що понад 44% респондентів змінюють роботу раз на 2-4 роки. 

Застій на поточному місці роботи в Україні відчувають понад 45% робітників. Спокуситися на цікаву пропозицію і перейти до іншої компанії готові 39% опитаних.

«Ще третина опитаних (33%) готові змінити роботу, якщо їхня діяльність не приноситиме задоволення. А понад 32% людей не мають наміру миритися з некомфортною атмосферою всередині колективу», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, було визначено і найменш популярну причину для звільнення – це завелике навантаження. Через це готові звільнитися 8% людей. А почати шукати нову роботу через великі зміни у робочому процесі спроможні 4% українців.

За умови підвищення заробітної платні залишатися на поточному робочому місці готові 57% опитаних. Роботодавці можуть втримати робітників ще й новими проектами та перспективами розвитку. Заради цього залишитися на роботі готові 44% людей. А заради підвищення – 35% опитаних.

«Найменш дієвими способами запобігання звільненню виявились наявність трансферу, проведення (або впровадження) корпоративів і можливість піти у відпустку після закінчення проекту (по 3-4%)», - зазначили в управлінні.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#робота #звільнення #дослідження #опитування #зарплатня
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...