• Главная
  • НБУ заговорив про економічну кризу через коронавірус
Економічна криза
13:12, 16 марта 2020 г.
Надежный источник

НБУ заговорив про економічну кризу через коронавірус

Економічна криза
НБУ заговорив про економічну кризу через коронавірус

В усьому світі спалах епідемії коронавірусу вплинув на ланцюжки поставок товарів та сировини, а також – туризм. Нині всі намагаються спрогнозувати, якими будуть наслідки епідемії для світової економіки, повідомляє Національний банк України на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Як зазначається, наслідки від коронавірусу в світі мають набагато ширший негативний ефект.

«Сфери транспортування, туризму, малий бізнес вже відчули негативний ефект від кризи у багатьох країнах, але якщо вірус продовжить поширюватися, припускається, що постраждає ще більше галузей», - говорять в НБУ

Так, різні сценарії передбачають глобальний вплив епідемії на рівні від 77 млрд доларів до 347 млрд доларів США, або від 0,1% до 0,4% світового ВВП.

«Дві третини від цих потенційних втрат припадає на Китай. Пандемія справляє вплив одразу на різні сфери життя країн, включно з рівнем внутрішнього попиту, туризмом, діловою активністю, торгівлею, виробничими зв'язками і, звісно, із сферою охорони здоров'я. Але який саме сценарій реалізується у підсумку, залежить від того, як розвиватиметься ситуація», - пояснив регулятор.

Також, економічну кризу через коронавірус, називають абсолютно новим явищем.

«Вона вразила одразу кілька економічних гігантів - країни G7 та Китай - і швидко розповсюджується, вражаючи відразу багато секторів економіки в різних країнах. Уряди країн повинні бути готові до можливого використання дорогих, але швидких заходів, щоб забезпечити продовження циркуляції грошових потоків. Метою має бути зменшення потенційної кількості банкруств (як серед бізнесу, так і серед населення), а додатково ефективним заходом для країн, які можуть це собі дозволити, було б субсидування самокарантину, що не лише підтримало б населення, але і покращило б епідеміологічну ситуацію», - йдеться у повідомлені.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Економічна криза #коронавірус #криза #гроші #банкрутство #кошти
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...