Коронавірусні гроші: НБУ видаватиме банкам готівку зі своїх сховищ

Коронавірусні гроші: НБУ видаватиме банкам готівку зі своїх сховищ, Эвелина Яблонська

В Україні бояться, що коронавірус може також передаватися через обігові кошти. Тому, Національний банк планує прийматиме від банків готівку (гривні з обігу), а натомість видавати гроші зі своїх сховищ, повідомляє регулятор на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Як зазначається, таким чином Нацбанк планує міняти гроші. Тобто, «коронавірусні» забирати, а без вірусу видавати. Утім, це лише припущення, що на грошах може бути коронавірус.

«Першочергово видаватиметься готівка із запасів, сформованих у попередній період (до поширення коронавірусної інфекції на території України). Пізніше – готівка, яка пройшла карантин», - пояснюють в НБУ.

Відомо, що регулятор буде підкріплювати банки готівковими коштами безоплатно до 1 травня, цього року. Також будуть враховуватися потреби щодо сум і кількості готівки.

«Запаси готівки Національного банку є достатніми для забезпечення потреб економіки країни. Готівка у сховищах якісна, придатна для обігу, оброблена автоматизовано за допомогою спеціальних високошвидкісних машин», - додав регулятор.

Самим банкам НБУ радить забезпечувати своїх працівників достатньою кількістю дезінфікуючих засобів для оброблення рук та іншими засобами захисту. А також, обробляти відділення банків ультрафіолетовим світлом і дезінфікувати касові вузли.

НБУ
Гроші готівка НБУ сховище коронавірус банки обмін дезінфекція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
60 просмотров в феврале
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии