На час карантину «ПриватБанк» продовжить дію різних карток для виплат

На час карантину «ПриватБанк» продовжить дію різних карток для виплат, Эвелина Яблонська

В Україні у зв’язку з карантином «ПриватБанк» вирішив продовжити термін дії карток для виплат на період карантину. Це стосується зарплатних, пенсійних і соціальних карток, повідомляє прес-служба «ПриватБанку».

Як зазначається, дію карток буде продовжено на 90 днів. Це стосуватиметься тих карток, в яких закінчився термін дії. Таким чином, термін дії карток продовжать ще на три місяці.

«Клієнту не потрібно йти у відділення або замовляти доставку для перевипуску. Термін дії усіх карток для виплат та карток для виплат Gold буде продовжено автоматично. Такі картки працюватимуть у звичному режимі без обмежень - платежі, онлайн- і офлайн, покупки в інтернеті та інші транзакції відбуватимуться без жодних проблем», - йдеться у повідомленні.

Крім цього, банк рекомендує всім українцям проводити платежі, отримувати перекази та інші послуги за допомогою Privat24, терміналів самообслуговування та банкоматів. Ще не менш важливо обмежити використання готівки. Оплачувати покупки в торговельній мережі бажано картками, або електронними гаманцями.

Картки, ПриватБанк, онлайн, дія карток, продовжено термін, електронні гаманці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
(4 оценки)
Высокие оценки пользователей за Полнота информации
123 просмотра в марте
3 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии